Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Stachu

Strony: [1]
1
Wiem że mogę dostać warna, ale mimo wszystko zdecyduję się napisać.
Umieszczanie dodatków na swojej stronie to zły pomysł. Na przykładzie MSTS powiem, że wiele dodatków było opublikowanych na stronach ich autorów, niestety po jakimś czasie strony znikały wraz z dodatkami i niektóre z nich dziś ciężko zdobyć. Tak więc apeluje do kolegi @Sigmana o przemyślenie tej sprawy i umieszczanie swoich dodatków na stronie eu07.pl.

2
Tabor kolejowy / Odp: Siódemki PKP IC
« dnia: 21 Kwietnia 2009, 00:34:46 »
Cytuj
To teraz sobie porównaj ile było składów wagonowych kilka lat temu. Te które wymieniłeś to tylko takie przysłowiowe "jaskółki", które wiosny nie czynią (swoją drogą w większości pociągi dość specyficzne)

Przez ostatnie lata diametralnie zmniejszyła się liczba pociągów osobowych uruchamianych przez PKP, więc EZT stały się wystarczające do ruchu lokalnego.

Cytuj
Edit: A te informacje o zrezygnowaniu z wynajmu loków od PKP Cargo to skąd masz?

Po prostu 1 marca poleciały wszystkie składy wagonowe do Raciborza (poza Hutnikiem), a 1 kwietnia pożegnaliśmy składy wagonowe w relacji Gliwice - Częstochowa. Z wagonowych pociągów pozostały Skalnica, Goral i obieg składu Kraków - Katowice - Zwardoń - Czechowice (w D) - Zwardoń - Katowice - Kraków.

3
Tabor kolejowy / Odp: Siódemki PKP IC
« dnia: 20 Kwietnia 2009, 21:25:44 »
To chyba nie możliwe. PKP IC przejeło wszystkie połączenia od PKP PR wiec nie mam takiej potrzeby, reszte połączeń PKP PR obsługuje EZT.
Raczej wszystkie dostały juz to logo, nie widuje już żadnego bez tego loga.
Tu kolego się mylisz. PKP PR nie ma tyle EZT żeby obsłużyć tyle pociągów i jak najbardziej potrzebne są lokomotywy elektryczne, choćby dlatego że EZT nie pojedzie w relacji Wrocław - Kudowa Zdrój, Wrocław - Szklarska Poręba czy Gdynia - Tczew - Chojnice. A w Wielkopolsce gdzie jest najwięcej 'bohunowych' pociągów PR musi komercyjnie najmować lokomotywy od PKP Cargo. Dlatego wycofano wagonowe osobówki na górnym śląsku, ponieważ wynajem lokomotywy od PKP Cargo był za drogi ...

4
Tabor kolejowy / Odp: Siódemki PKP IC
« dnia: 19 Kwietnia 2009, 20:05:48 »
Witam
Usłyszałem od znajomego że część budyni ma wrócić do PKP PR.  Czy rzeczywiście istnieje taka szansa? Jakie budynie dostały już logo PKP IC ?

5
Poszukuję, chcę zrobić / Odp: Poszukuję zdjęć na tekstury.
« dnia: 13 Stycznia 2008, 19:36:49 »
No rzeczywiście model rumuna piękny. Mimo wszystko czy jest w planach zrobienie modelu rumunka z przerobionymi światełkami (prywatne) Np.
http://transport.asi.pwr.wroc.pl/0.1A/tournee.php?p=280352
i http://transport.asi.pwr.wroc.pl/0.1A/tournee.php?p=280188

W najbliższym czasie będę próbował upolować rumuna i obfotografować go na tekstury

6
Bieżące kolejowe / Odp: Mechanik Trasaland Edition
« dnia: 12 Stycznia 2008, 18:02:57 »
@janek32 - nie trzeba, kolega Podze cię już wyręczył na pmk. Nie wiem czemu mój czytnik nie wyświetlał jego postów, ale mniejsza o to.
KLIK!

7
Bieżące kolejowe / Odp: Mechanik Trasaland Edition
« dnia: 12 Stycznia 2008, 15:29:45 »
Cytat: GlowaWojtas
Proponuję zagrać w MaSzynę ;) Tu też są EZT.
Mimo wszytko, w MaSzynę też gram, lecz Mechanik to naprawdę kultowy symulator. Jego grafika jest naprawdę słaba, lecz był niesamowity klimat na zakopiańce no i naliczanie kary. Niestety jak pisałem wcześniej przepadł mi MTE i prosżę o udostępnie lub przesłanie mi na emaila (adres jest w profilu). Z góry dziekuje.

8
Bieżące kolejowe / Mechanik Trasaland Edition
« dnia: 12 Stycznia 2008, 15:07:45 »
Witam.
Ostatnio, naszła mnie chęć by zagrać sobie w Mechanika i przejechać się trasą Zakopane - Nowy Targ oraz Waplewo - Olsztynek. Niestety strona projektu Trasaland (czyli http://www.trasaland.dardo.pl) od dłuższego czasu nie działa. Wcześniejsze wersje mechanika są udostępnione w sieci, natomiast tej nigdzie nie ma. Posiada ktoś tą wersje ? Mógłby ją udostępnić ?

P.S Ja w Mechanika gram za pomocą Virtual PC i zainstalowanego w nim Windowsa 98.

9
Publikacje / Odp: DizelPack "Tryptyk" [SM42 ST44 SU46]
« dnia: 04 Stycznia 2008, 19:10:19 »
Witam, czy w SU46 jest bocznik??? Jeśli tak to jak na niego wejść. Po za tym kabiny są świetne, niestety realizm psuje brak dymku, lecz mimo wszystko dziękuje wstawienie kabiny od razu do mojego rybnickiego gagara.

P.S Jeżeli mówimy o gagarach, to może w dalekiej przyszłości sporządzę trasę Nędza - Markowice - Syrynia - Pszów. Niestety narazie nic nie obiecuje ... ale może kiedyś jak będzie więcej wolnego czasu.

Strony: [1]