Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - wasyl

Strony: 1 ... 8 9 [10]
271
Bieżące Symulatorowe / Co z patykami?
« dnia: 15 Stycznia 2004, 12:03:13 »
Witam!!!
Chciałem się zapytać jak idą prace nad podnoszeniem pantografów? Czyżby kibelek przyćmił patyki? ;)
Pozdrawiam ...

272
Tabor / Nie rozumie jednej sprawy ....
« dnia: 11 Stycznia 2004, 16:07:46 »
Witam!!!
Moim zdaniem jest za duzo samowolki jesli chodzi o sumulator - rozumie, ze wszyscy czekają na en57 ale nie ma to sensu aby na jednej stronie umieszczac kibelek a na innej nie. Jesli kibelek bedzie to dostepny dla wszystkch albo dla nikogo.
Ktos kiedys pisal, ze nieudostepni kibelka poniewaz jest w wersji testowej, ma duzo bledow i wszyscy bedą na forum pisac o błedach, o których autorzy dobrze wiedzą. No i sie stało :(.

273
Infrastruktura kolejowa / Semaforki - nie kumam :)
« dnia: 29 Listopada 2003, 02:18:11 »
THX. Juz wszystko czaje.
Pozdrowionka...

274
Infrastruktura kolejowa / Semaforki - nie kumam :)
« dnia: 29 Listopada 2003, 00:31:08 »
Witam!!!
Jestem laikiem w tej dziedzinie więc mam pytanko.
Przed dojazdem do stacji (chodzi mi o tą przy której jest lokomotywownia) widać semafor SBL trzystawny na którym pali się światło żółte i pomarańczowe, za nim zaraz widać semafor SBL czterostawny na którym pali się światło zielone i pod dołem białe (lub żółte i białe) a za nimi sygnalizator wjazdowy, który raz zezwala a raz nie na wjazd.

Szukałem co oznacza ten SBL 3stawny z pomarańczowym i żółtym światłem ale nie znalazłem - co on oznacza? Co oznacza też ten SBL 4stawny? Czy to błąd symulatora czy tak jest w realu?

Pozatym nie rozumię, czemu czasem na SBL pali się światło żółte a za nim jest semafor wjazdowy na którym jest zielone światło. Czy zaraz po zółtym nie powinien być sygnał czerwony?

Pozdrowionka...

Strony: 1 ... 8 9 [10]