Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - cody3223

Strony: [1]
1
Poszukuję, chcę zrobić / Pomoc zaimplementowana w MaSzynie
« dnia: 27 Marca 2016, 21:54:40 »
Cześć, wiem, że deweloperzy MaSzyny mają dużo zajęć, ale dobrze by było gdyby w MaSzynie była zaimplementowana coś pomiędzy samouczkiem a pomocą, po prostu przy prawej krawędzi ekranu mały pytajnik, a po kliknięciu wysunięcie się obrazka (najlepiej gdyby to było menu horyzontalne obrócone o 90*) z zakładkami takimi jak "uruchomienie" "hamowanie" "semafory" "rozjazdy i wskaźniki" oraz obok pole np. imitujące zeszyt/kartkę papieru z informacjami takimi jak wskazania semaforów.
Na pewno pomogło by to dla początkujących, i gdy zapomnimy co oznacza dany wskaźnik (nie, sterowanie w dokumentacji na stronie MaSzyny ani na forum nie jest dobrą opcją - trzeba szukać, a początkujące osoby się zniechęcą, poza tym ciężko a już szczególnie na fullscreen'ie przełączać się pomiędzy przeglądarką a symulatorem), wiem, ponieważ moje pierwsze spotkanie z MaSzyną mnie zniechęciło, dopiero niedawno gdy zainteresowałem się koleją wiem co i jak, oraz nie byłoby to jakoś strasznie skomplikowane (kilka plików png/gif).
Aby nie było, że tylko rzucam "zróbcie to", to mógłbym wykonać grafiki jeżeli któryś z deweloperów mógłby to zaimplementować.

2
Tabor / Popełnienie TEM2 oraz dane n.t. maksymalnego amperażu
« dnia: 26 Marca 2016, 19:21:32 »
Cześć, czy znajdę gdzieś listę, tabelkę, cokolwiek, choćby i w plikach MaSzyny, dane dotyczące przy jakim amperażu zadziała przekaźnik nadmiarowy?
Oraz jak działa popełnienie w TEM2(US)? Łączy PG z zbiornikiem głównym? Czyli nie mogę przez dłuższy czas trzymać kranu na popełnieniu? (powoduje hamowanie nagłe, jak mniemam, jest to chyba symulacja pęknięcia przewodu pneumatycznego bo ciśnienie osiąga ~7.5 bar)

Strony: [1]