Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - lookas

Strony: [1]
1
Bieżące Symulatorowe / Pomysł na Ciekawy rozwój Maszyny - Metro.
« dnia: 08 Lutego 2016, 20:48:35 »
Witam
Postanowiłem się specjalnie zarejestrować, aby podzielić się z wami pewną propozycją. Te propozycje wysuwam do developerów, ale i do użytkowników
Co myślicie na temat stworzenia Warszawskiej Lini metra która była by integralną częścią Maszyny, do wyboru z innych scenerii ?
Jest zapewne sporo osób które również interesują się "mniej popularną" podziemną koleją. Niestety twórcy różnego rodzaju gier nie raczą nas ciekawymi produkcjami w tym temacie. Był mod do Trainz. był Mod do MTS z Czeskim i Rosyjskim metrem, ale chyba porzucono go w pewnym momencie.
Co myślicie nad stworzenie powoli tego pod Maszynę ? Na początek z samą serią 81 (nawet widziałem kiedyś sam projekt w 3ds do kupienia)  Modele tunelów raczej będą się powielać, bo w warszawskim metrze jest sporo tuneli dzielonych. Większość "starych" stacji ma podobną architekturę.
Problemem będzie stacja STP i większość centralnych stacji 1 linni.
Nie mowie na razie o 2 linni.
Tutaj film poglądowy.
https://www.youtube.com/watch?v=IuOH4uIDNss

Strony: [1]