Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - macnow30

Strony: [1]
1
Pomoc doraźna / Odhamowanie składu zahamowanego awaryjnie
« dnia: 05 Marca 2015, 17:16:49 »
Witam.
Przepraszam oczywiście, jeśli temat był lub okaże się, że brakuje mi elementarnej wiedzy.
Problem mam następujący: przy hamowaniu awaryjnym (status emergency brake) nie mam możliwości odhamowania składu.
Mamy scenariusz, gdzie hamuje nas radiostop ("ktoś się bawi radiostopem, można jechać dalej"). Lok oczywiście staje - i tyle. Podobnie jest, gdy sam przestawię kran w awaryjne (oczywiście wszystko FV4a) . Rozumiem, może wywalić przekaźnik, odblokowuję go. Wyłączam nawet wszystko po kolei, łącznie z baterią uruchamiam wg całej procedury na nowo i nic. Sprężarka działa, ciśnienie w zbiorniku poprawne, tylko nie nabija nic do przewodu.

2
Pomoc doraźna / Problem z Windows XP (ale nie tylko)
« dnia: 24 Lipca 2006, 21:59:17 »
Cytat: "Akvin"
Może to sterowniki masz zbyt nowe. Do takiej karty to spokojnie wystarczą ci starsze... Ja na GF4 MX440 używam 52.16. Z tym że odrazu zaznaczam że sam się już pogubiłem w tym które exe chodzi na jakich sterach.


no tak.... ale ja juz próbowałem wszystkiego... spróbuje na kompie kolegi. ale powiedzcie mi - czy warto się tak męczyć? mam trs 2004 i z MaSzyną chyba se odpuszcze... a moze warto próbować??

3
Pomoc doraźna / Problem z Windows XP (ale nie tylko)
« dnia: 24 Lipca 2006, 11:19:17 »
ja mam win xp, geforca2 mx 400, najnowsze steroniki i najnowsza wersje maszyny wraz z aktualizacja. ramu mam 256. odpalam strat.exe wybieram którykolwiek *.scn i daje "uruchom symulator". i jest ok:rozdzielczość się zmienia i ... wyskakuje błąd!kombinowałem na różne sposoby ale nawet z *.bat nie chce odpalić. i co ja mam zrobić??

Strony: [1]