Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - meanraax

Strony: [1]
1
Pomoc doraźna / Odp: Problem z rozpakowaniem MaSzyna 19.01
« dnia: 13 Stycznia 2020, 20:23:24 »
Odpaliłem instalator i poszedłem spać, rano było gotowe to dałem Zakończ i było archiwum. Teraz faktycznie mam rozpakowane wszystko i więcej plików w folderze głównym coś musiałem zepsuć, bo teraz działa. Na początek odpaliłem td, żeby sobie przypomnieć procedury i widzę, że trochę się też pozmieniało. Tylko wygląda jakby tekstur nie wczytało, ale to chyba śnieg. Chociaż w konsoli niepokojące "Bad model: transformation matrix for sub-model (...)" wyskakiwało dosyć dużo razy, ale to nie wiem czy tak ma być czy nie. Dzięki za odpowiedzi, jednak typowy "reinstall" czasem pomaga :)

2
Pomoc doraźna / Odp: Problem z rozpakowaniem MaSzyna 19.01
« dnia: 13 Stycznia 2020, 01:46:10 »
No ja teraz nawet nie wiem jak miałbym pobrać inaczej. Na stronie w zakładce "do pobrania" ściągnąłem MaSzyna1908.exe i po zakończeniu miałem archiwum MaSzyna1901. Myślałem, że może moja wersja 7z (19.00) z jakiegoś powodu nie ogarnia dlatego próbowałem wyodrębnić systemowym, ale to od razu był ten nieokreślony błąd i nie zaczęło nawet. Próbowałem też naprawić przez Zip Repair to wtedy po sprawdzeniu archiwum pokazywało błędy nagłówków tylko przy pdf-ach z przepisami, ale jak próbowałem rozpakować niby naprawione archiwum to znowu były te błędy z plikami dds z tym, że z jeszcze jakichś innych folderów. Nawet nie mam pojęcia po której stronie leży problem i o co chodzi z tymi nagłówkami. Jutro jak wrócę z roboty spróbuję od nowa ściągnąć.

3
Pomoc doraźna / Odp: Problem z rozpakowaniem MaSzyna 19.01
« dnia: 12 Stycznia 2020, 15:58:46 »
Aha no chyba, że tak. Zapomniałem dodać, że 7zipem archiwum rozpakowuje się mimo to, ale pewnie bez plików o których mowa w błędach. Przy próbie odpalenia przez Rainsted nic się nie dzieje, a przez eu07.exe otwiera dwa okna które po chwili się zamykają.

4
Pomoc doraźna / Odp: Problem z rozpakowaniem MaSzyna 19.01
« dnia: 12 Stycznia 2020, 15:53:07 »
Na tym komputerze nigdy nie miałem żadnej wersji MaSzyny. Po prostu ściągnąłem instalator najnowszej wersji.

5
Pomoc doraźna / Problem z rozpakowaniem MaSzyna 19.01
« dnia: 12 Stycznia 2020, 15:29:18 »
Witam,
to mój pierwszy post do którego zmusiły mnie problemy z uruchomieniem Symulatora. Szukałem posta o takiej przypadłości, ale są one na temat starych wersji i nie pasują do mojego przypadku. Otóż po ściągnięciu archiwum MaSzyna1901.zip mam problem z jego wypakowaniem. Archiwum wypakowuje się niby normalnie poza tym, że w oknie 7z wyskakują tysiące błędów chyba z każdą lokomotywą. Zaczyna się od błędu danych en57 w pliku dds a potem z góry na dół wywala błędy nagłówków i wszystkie pliki .dds w folderach z nazwami lokomotyw w lokacji dynamic\pkp\... Próbowałem też wypakować systemowym wyodrębnianiem to od razu wyskakuje 'niekreślony błąd 0x80004005'. Miał ktoś taki problem? Coś robię nie tak? Jeden dzień wolny a tu nie mogę wrócić do starej dobrej MaSzyny :)
Tak na marginesie - ściągnąłem MaSzyna1908.exe a ten dziwny instalator ściągnął archiwum 1901, tak powinno być?

Strony: [1]