Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - piotrk1985

Strony: [1]
1
Bocznica / Odp: MaSzyna 18.07 - problemy
« dnia: 04 Sierpnia 2018, 23:06:02 »
Witajcie . Jest Jeden Problem z wszystkimi sceneriami  w nowej maszynie eu07 .  Otóż są problemy z ustawieniem znaku sygnału "baczność " i są ustawione zaraz za przejazdem Kolejowym ( a nie kilkaset metrów przed ) , a mają być ustawione 200 m właśnie przed niebezpiecznym miejscem . Cytuję "  Wskaźnik W6 ustawia się w odległości co najmniej 200m przed zabezpieczanym miejscem, z prawej strony toru, do którego się odnosi , patrząc w kierunku jazdy " . Poprawcie to .

2
Bocznica / dzwięki volume w symulatorze eu07
« dnia: 18 Lipca 2018, 17:44:19 »
Cześć . Mam problem z dźwiękami w symulatorzeEU07 18.06 .   Dźwięki systemowe są w porządku  . Jedynie na symulatorze jak jestem w kabinie lokomotywy  podczas jazdy jeden z głośników wyraźnie jest cichszy od drugiego i nie słychać silnika lokomotywy i innych dźwięków . Drugi z głośników idzie normalnie .  W pliku eu07.ini sound volume jest ustawione na 1.5 a jak zmienię na inną wartość to nic nie działa . Wiem ze był już wątek na forum , ale pomóżcie  bo nie można grać  na symulatorze .

Spacje stawia się wyłącznie za znakiem interpunkcyjnym. Recydywa +20 @matek123

3
Bocznica / Maszyna eu07 18.06 nowe trasy
« dnia: 15 Lipca 2018, 20:39:49 »
Witam . Chciałbym się spytać czy będą nowe Scenerie do Rainsted ?? czy będą nowe dodatki ?? jak tak to kiedy będą informacje na ten temat ?? niektóre scenerie nie ma sygnału do odjazdu dla pociągów nie towarowych . można było by to poprawić lub dodać ??

Interpunkcja, podwójne pytajniki, brak rozpoczęcia zdania wielką literą, zły dział i nieodpowiednie pytanie. Widzę jakość pisania bez zmian od roku. @Stele

4
Cześć . Może wam pomóc w robieniu Lini139 Katowice - Zwardoń . Mógłbym przesłać zdjęcia lub filmy z linii 139 . Powiedzcie czego brakuje a ja wam to dostarczę na czas . Mam zdjęcia z różnych stacji np. budynki , tereny itp .

5
Pomoc doraźna / Błędy w sceneriach
« dnia: 22 Marca 2017, 10:48:32 »
Niewiem czy dobrze napisałem do tego działu są błędy w sceneriach maszyna eu07

W misji Linia61 - osobowy1 w pociągu EN57 misja z Kępna do Częstochowy Osobowej są 3 błędy w scenerii .
1. Brak dźwięku otwierania i zamykania drzwi pociągu .
2. Nie słychać w pociągu syczenia jak się luzuje hamulce .
3. Jak mam zielony sygnał do odjazdu to nie słychać jak kierownik pociągu nie daje sygnału do odjazdu . 

Czy będzie więcej scenerii w Maszyna EU07 bo te opublikowane na stronie http://eu07.pl/download/scenerie/ są niekompletne lub brakuje dużo taborów ( "czarne" wagony z Pytajnikami ).
Spróbujecie też poprawić scenerie zwrotnicowo , bochnia , jelitkowo , Myślenice , Quakr , strzegowiec i zielona łączka żeby było do najnowszej wersji maszyna Eu07 kompletne . Proszę o dalsze informacje na ten temat .
 Jeszcze jedno pytanie . Czemu w innych sceneriach nie słychać sygnału odjazdu od konduktora tzn . numer pociągu i odjazd lub gwizdek odjazdu .? Czy to jest błąd w symulatorze czy to jest tak ustawione w scenerii ??

Popraw interpunkcję. Spacje stawia się wyłącznie za znakiem interpunkcyjnym. | @Stele

6
Bocznica / Prośba o pomoc
« dnia: 01 Lipca 2015, 12:38:31 »
Witam . mam pytanie dotyczących misji . Dlaczego w wielu misjach w symulatorze nie da się wcisnąć Shift+1 lub Shift+2 żeby włączyć misję (L61+L144 osobowy lub towarowy ) i np. przy misji (zwierzynie osobowy) jadę na tor boczny i ten pociąg co mam go przejąć na peronie nawet nie przyjechał tylko stoi gdzieś daleko . W innej  misji jak manewruje lokomotywą na peron to wjeżdżam na inny peron gdzie stoi już inny pociąg (zwierzyniec ED72) . Czy to jest błąd misji czy błąd symulatora a może trzeba czekać ? proszę o odpowiedź .
Mam symulator "maszyna euo7-424" Rainsted 15.1.108  i jeszcze jedno pytanie jak dodałem inne scenerie to mi wyskakuje Popraw pojazdy . o co w tym chodzi i jak włączyć poprawnie te misje  np linia 139 lub inne scenerie ?

Reg. zakazy 10, obowiązki 17.
Przeczytaj Regulamin, a zrozumiesz dlaczego zostałeś wyciszony. Bocznica.
Benek

7
Bocznica / Problemy w misjach
« dnia: 01 Lipca 2015, 09:55:55 »
Witam . jestem tu początkujący  i mam pytanie dotyczących misji . Dlaczego w wielu misjach w symulatorze nie da się wcisnąć Shift+1 lub Shift+2 żeby włączyć misję (L61+L144 osobowy lub towarowy ) i np. przy misji (zwierzynie osobowy) jadę na tor boczny i ten pociąg co mam go przejąć na peronie nawet nie przyjechał tylko stoi gdzieś daleko . w innej  misji jak manewruje lokomotywą na peron to wjeżdżam na inny peron gdzie stoi już inny pociąg (zwierzyniec ED72) . czy to jest błąd misji czy błąd symulatora a może trzeba czekać  ??? proszę o odpowiedź .
Mam symulator "maszyna euo7-424" Rainsted 15.1.108  i jeszcze jedno pytanie jak dodałem inne scenerie to mi wyskakuje Popraw pojazdy . o co w tym chodzi i jak włączyć poprawnie te misje  np linia 139 lub inne scenerie  ???

Reg. zakazy 8, 10, obowiązki 8.
To że jesteś początkujący, nie zwalnia Cię z lekceważenia zasad Regulaminu. Natychmiast się z nim zapoznaj i stosuj się do jego punktów. Ostrzeżenie i bocznica.
Benek

8
Bocznica / Czarny ekran po uruchomieniu symlatora
« dnia: 30 Czerwca 2015, 10:11:38 »
wiatm . mam problem z misja Lo53-słuzba-brutto-posp . Po uruchomieniu symulatora pojawia się czarny ekran i nic się nie dzieje po 3 minutach . próbuję wciskac alt+Tab i nic a jak prubuje zamknąć program i nic . czy to błąd symulatora czy misji czy tylko czekać cierpliwie na załadowanie symulatora

Reg. zakazy 10, obowiązki 17.
Masz też duży problem z poprawną pisownią, a tutaj nie jest to tolerowane, dlatego że inni użytkownicy nie będą powielać Twoich błędów. Zapoznaj się z Regulaminem. Bocznica.
Benek

Strony: [1]