Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - TrainManiacPL

Strony: [1]
1
Pomoc doraźna / Odp: Jak wyłączyć czuwak
« dnia: 01 Września 2011, 11:59:35 »
Trzeba usunąć wpis w .chk, bodajże ten:
Security: AwareSystem=Active,CabSignal AwareDelay=60 SoundSignalDelay=3 EmergencyBrakeDelay=4 RadioStop=Yes Spowoduje on zdezaktywowanie działania czuwaka oraz SHP. BTW, żeby nie grzebać w plikach możesz śmigać na debugmode. W tym trybie jest on automatycznie wyłączany przez program. :)

Dobra dzięki wielkie miłej trasy ;)

2
Pomoc doraźna / Jak wyłączyć czuwak
« dnia: 01 Września 2011, 11:49:15 »
Witam mam pytanie a mianowicie jak wyłączyć czuwak NIE CHODZI MI O SPACJE tylko jak usunąć jego działanie i czy w ogóle się da? Proszę o odpowiedzi.

Przesunięto do właściwego działu.
ABu

3
Bieżące Symulatorowe / Odp: Błąd w EU05 i EP09
« dnia: 31 Sierpnia 2011, 12:05:25 »
Chodzi mi o to czemu jak "trąbie" to mi wciska właśnie to pokrętło. Chyba, że chcesz mi powiedzieć, że na prawde aby użyć sygnału należy wcisnąć regulacje wycieraczek...:/
               
Najprawdopodobniej to błąd u CB ale jeszcze sam to sprawdzę ;)

4
Bieżące Symulatorowe / Odp: Realizm MaSzyny
« dnia: 31 Sierpnia 2011, 11:27:07 »
Symulator i gra symulacyjna to jest to samo :) Co do MaSzyny Gram od paru lat w gry o pociągach a według mnie MaSzyna To najlepszy pod względem fizyki symulator . Jednak wszystko ma wady - ludzie komputery .. no i gry a Wadą MaSzyny jest grafika . UP ALL Nie porównujcie MaSzyny do TRS albo MSTS Bo te gry nie mają ŻADNEGO podkładu fizycznego klikasz 2 razy i jedziesz do przodu ...

Strony: [1]