Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - pawelassc

Strony: [1]
1
Bocznica / Linia 053 misja cargo part 1
« dnia: 31 Lipca 2014, 22:32:45 »
Witam

Pobrałem najnowszą wersję maszyny i niestety nigdzie nie mogę znaleźć plików readme z opisem tejże misji. Czy ktoś mógłby je wrzucić na jakiś serwer. Dziękuje i pozdrawiam.

Zapoznaj się z całościowym plikiem readme.html dostępnym w głównym folderze MaSzyny. Bocznica.
Benek

2
Bocznica / Odp: 303eb
« dnia: 03 Marca 2013, 15:01:46 »
Mam podobny problem pobrałem tę wersję z SPKS i tak jak koledzy powyżej uruchamiam lokomotywę wszystko tak jak należy sprężarka działa przetwornica także a przewodzie hamulcowym zero i nie można ruszyć z miejsca. Proszę o pomoc.

3
Dzisiaj udałem się obejrzeć to cudo wspólnie z dziadkiem który jako maszynista przepracował na kolei 40 lat i miał okazję prowadzić tego typu maszyny. Dobra lekcja historii kolei mnie nie ominęła.

Reg. Obowiązki: 2
Umieszczając na Forum materiały graficzne służące za poglądowe, skorzystaj z funkcji Załącz lub naszego Uploadu. Obowiązuje wówczas limit 250 KiB na plik.
Proszę poprawić i wstawić je jako załącznik. Później można usunąć moją notatkę.
Rozi


                           
Chociaż wchodziłeś na swoje konto (mimo iż wysłałem ci PW przypominające), nie poprawiłeś posta.
Bocznica.
Rozi


4
Już jest ale powiem szczerze miejsce mało widoczne, aby zobaczyć ją z bliska trzeba "nielegalnie" przejść przez tory i zza płotu można na nią zerknąć. Drugi sposób przejść przejściem podziemnym i wejść przez szkołę, ale z tego co wiem szkoła jest zamykana i pewnie trzeba będzie się pana "ochroniarza" prosić. Jutro się tam przejdę i dam znać czy mnie wpuścili.

5
Mogliby podać przybliżoną godzinę przyjazdu "późny wieczór" można różnie interpretować. Chętnie wybrałbym się na stację obejrzeć wjazd tego cuda. Gdyby ktoś miał jakieś dokładniejsze informację proszę dać znać.

6
Tabor kolejowy / Odp: Seria ST45
« dnia: 09 Marca 2012, 13:43:49 »
Witam

Taki mały odkop. Mam pytanie: orientujęe się ktoś może jaka może być maksymalna masa składu ciągniętego przez tąę lokomotywę. Z góry dzięki za odpowiedź.

Końcówki...

Kamils

Strony: [1]