Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Methody

Strony: [1]
1
Poszukuję, chcę zrobić / Zwolnienia
« dnia: 25 Września 2004, 16:42:19 »
Siema
Znów mnie coś natknęło i nowy pomysł strzelił mi do głowy:
Otóż co byście powiedzieli na to jakby twórcy tras umieszczali w swych dziełach zwolnienia nie tylko na szlaku ale także na zwrotnicach,rozjazdach przy wjazdach bądź wyjazdach ze stacji czy też nawet przy peronach?
Ja dość często podróżuję koleją i z tego powodu widzę poustawiane "sierżanty" gdzie tylko się da,że tak powiem.
A niestety takich widoków jest coraz więcej w rzeczywistości i wydłuża to czas podróży mimo to uważam,że w Maszynie takie coś możnaby spróbować zastosować.
I wydaje mi się,iż podniosło by to poziom realizmu symulatora.I jeszcze bardziej go uatrakcyjniło.Choć wiadomo,że zwolnienia wpływają na niekorzyść kolei.Ale w grze przecież możnaby "pobawić" się w takie coś.
I jeżeli oczywiście nie byłoby to bardzo trudne do wykonania.
Pozdro

2
Bieżące Symulatorowe / EZT
« dnia: 18 Września 2004, 02:34:08 »
Tak sobie pomyślałem,że może przydałoby się zmienić w EN57:
1) Prędkość maksymalną na Haslerze na 110km/h zamiast teraźniejszej 100km/h.Gdyż w rzeczywistości prędkość maksymalna EN57 wynosi 110km/h.
2)Nie działający amperomierz na działający.

3
Tabor kolejowy / Próbne Hamowanie
« dnia: 14 Września 2004, 11:17:21 »
Siema
Mam pytnie odnośnie próbnego hamowania (znalazłem juz co nie co poprzez szukajkę) ale chciałbym się dowiedzieć jak powinno ono wyglądać prawidłowo przeprowadzane przez mechanika?
Mam tu na myśli na przykład taką sytuację jaką mamy w Quark'u Reaktywacji,czyli mamy prowadzić pociąg pospieszny z Wielkiego Kaca,na semaforze dostajemy sygnał zastępczy i ruszamy no i powinienem chyba wyjechać za obręb zwrotnicowy i dopiero wtedy przeprowadzić próbne hamowanie ( wydaje mi się,że tak )
i jak ono ma właściwie i prawidłowo zostać przeprowadzone.
Pozdro

Strony: [1]