Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - laks

Strony: [1]
1
Bocznica / Nieoficjalna kabina
« dnia: 14 Kwietnia 2009, 19:17:38 »
Cześć.


Chciałbym przedstawić nieoficjalną kabinę barta, nie pytałem autora o zgode na wystawienie jej ale znalazłem ją w bardzo prosty sposób:) poprzez google.pl.Może i żle robie ze ją wystawiam ale tak naprawdę każdy mógł sobie ją ściągnąć, oczywiście jeśli wiedział gdzie szukać. Możliwe ze dostane za to bana lub coś innego, no trudno.

link: <<<<<<  Znamy,znamy >>>>>>>>>>>

http://www.jestemtrolem.pl   - to jest ta kabina tylko ma inny nastawnik i kolor jest przemalowany na mocniejszy zielonyP.S udostempniam ją dlatego że denerwują mnie ludzie ktorzy otrzymali te kabiny a nie chcą i udostepnić, ofc wiem że to zależy od autorów i oni mogą mieć do tego prawo ale bez przesady to nie jest rzecz prawdziwa tylko wirtualna.

 Zieeeff paaa nasz kamikadze.


REWIZOR

2
Tabor / Czuwak,wycieraczki......
« dnia: 21 Lutego 2009, 20:23:05 »
Hej,mam problem z dwiema rzeczami w/w mianowicie;
1.Gdy jade np eu07 czuwak w<>ogole się nie włoąncza , co zrobić by chodzil? Czy trzeba zmienić coś w pliku mmd czy moze zrobić coś innego:)?.
2. Co zrobić by jedna z wycieraczek znikneła, ( mam dwie jedna chudsza druga grubsza nie wiem jak usunąć jedną z nich) domyślam się że jedna była juz  a druga została dodana.

Czy to pech? znów szukałem w "pomoc dorażźna", lecz nic z tego.

p.s ściągnoąłem plik z odbiciami wycieraczek ale to sluzy do odbicia bialego(sprawdzialem)/.

Pozdro.

Laks :P .

Tragedia.
REWIZOR

3
Tabor / dżwieki do zmodernizowanego kibla Mkaczego
« dnia: 01 Stycznia 2009, 18:46:15 »
Czołem.wgrałem sobie do maszyny zmodernizowanego kibla Mkaczego i gdy odpalam scenerie wyskakuje mi brak takich dzwięków:
horn2-en57-start.wav
horn2-en57.wav
horn2-en57-stop.wav
czy kt wie gdzie te dźwięki się znajdują używałem szukajki ale nic nie znalazłem.

Pozdrawiam

Laks.


Wszystkie dźwięki znajduje wyszukiwarka. Nawet powyżej masz gotowy link, proszę korzystać na przyszłość z wyszukiwarki.
Na przyszłość jak już piszesz posta, zanim wyślesz sprawdź poprawność np. temat, zdanie zaczynamy od wielkiej litery, oraz konkretne pytanie zadajemy.
Zapoznaj się z poradnikiem jak prosić o pomoc.

REWIZOR

4
Bocznica / problem z kabinami do loków
« dnia: 01 Stycznia 2009, 14:06:18 »
Witam mam pytanie jak zastąpić starą kabine np z byka i zmienić ja na nową, wiem ze trzeba wgrać nową kabine do dynamic/pkp i trzeba podmienić to ale nie wiem co zrobić z wpisem do sceneri, czy usunąć stary wpis/wpisy czy dodać nowy. Jeśli istnieje taki temat gdzie jest to to można ten temat usunąć

Pozdrawiam

Laks.


Wątek poruszany wiele razy. Przeszukaj forum.
REWIZOR

Strony: [1]