Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - WłodzioDziałowy

Strony: [1]
1
Witam!
   Mam problem z prowizoryczną podmianą kabiny - mowa tutaj o połączeniu modelu zewnętrznego ET22 z wiadrami (201E.mmd), wraz z kabiną z ET22-W (z np. ET22-222, 201E-W.mmd).

W 201e działanie pantografów działa na zasadzie: hebel impulsowy do podnoszenia, grzybek do opadania.
w 201e-w działa to następująco: hebelek bistabilny, ON/OFF.

Podmiana kabiny jest spowodowana fikcyjnym numerem tej lokomotywy, na potrzeby budowy pulpitu byka do MaSzyny - Model zewnętrzny z wiadrami zgadza się z konstrukcją pudła (numer 045 zezłomowany ok. 25lat temu), oraz tym, że jedynie kabina z 201e-w działa prawidłowo z pulpitem który posiadam (dwa heble bistabilne). Pytanie polega na tym czy da się zmienić jakikolwiek wpis w .mmd aby zmanipulować działanie bistabilnych hebelków ON/OFF, a nie po zmianie wpisów w .mmd tak jak teraz ma to miejsce, hebelki są na siłę impulsowe, oraz po podniesieniu pantografu, zostają w swojej pozycji i nie da się ich przestawić. (usunięcie wpisów o ściąganiu tych pantografów przez grzybki - na 100% dlatego hebelki się teraz blokują, bo nie wiedzą co dalej ze sobą zrobić, tylko że jak to dalej pociągnąć? Jest możliwość wpisania dwóch funkcji w jeden przełącznik? Oraz czy da się ustawić dwupozycyjne stabilne działanie hebla?).

Strony: [1]