Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - wisniaxv

Strony: [1]
1
Bieżące kolejowe / Nowy flirt dla PKP IC
« dnia: 27 Marca 2021, 19:01:21 »
Dzisiaj na bocznicę w Siedlcach wyjechał pojazd typu flirt produkcji firmy Stadler. Pojazd ten jest pierwszym z 12 zamówionych pojazdów  i 21 z całej floty pojazdów flirt tego przewoźnika. Według nieoficjalnych informacji pojazd w nocy z 1 na 2 kwietnia uda się na testy do Żmigrodu w celu uzyskania dopuszczenia. Jestem ciekaw jakie oznaczenie uzyskają pojazdy z tego zamówienia. Zdjęcie pojazdu załączam do tej wiadomości.
wisniaxv

2
Dobry wieczór! Mam pytanie odnośnie tego czy Sifa i Czuwak Aktywny "CA" to dokładnie to samo? Czy Czuwak Aktywny jest nazwą własną? Czy wszystkie pojazdy trakcyjne poruszające się po sieci PKP PLK muszą posiadać Czuwak Aktywny oraz SHP?

3
Bocznica / EP07-505
« dnia: 03 Listopada 2020, 22:15:46 »
Jeżeli był już o tym wątek to usunąć. Jeżeli nie to zdjęcia w załączniku przedstawiają fajne malowanie EP07-505.

4
Inne niekolejowe / Vectron w maszynie.
« dnia: 01 Listopada 2020, 19:30:31 »
Znalazłem dzisiaj taką prezentację nie mojego autorstwa. Autora vectrona też nie będę podawał. https://youtu.be/lvnDsP42xt8

5
Bocznica / Wiśniowe służby
« dnia: 27 Października 2020, 15:16:31 »
Elfami na Bałtyku SKM2

6
Pomoc doraźna / Kanały radiowe oraz problemy z Impulsem
« dnia: 24 Października 2020, 23:24:56 »
Dobry wieczór!
Mam następujące problemy:
Scenariusz Bałtyk SKM1, zaczynamy impulsem w Bałtyku Towarowym, czasami nie działają tablice relacyjne czasami nie działa jedna para silników nie wiem czy to błąd spowodowany moimi umiejętnościami czy błąd pojazdu.
Kanały radiowe, po wjechaniu na stację na której obowiązują dwa kanały radiowe występuje problem taki iż np. w Turowie po wjeździe od strony Dębicy powinien w stacji nadal obowiązywać kanał pociągowy R5 a po wyjechaniu ze stacji kanał R3 zgodnie ze wskazaniami oznakowania przytorowego. Na stacji o której wspomniałem wcześniej po wjeździe od strony Dębicy sygnał odjazdu podawany przez kierownika pociągu możliwy jest dopiero po przestawieniu na kanał R3 który według wskazań oznakowania przytorowego powinien obowiązywać dopiero po wyjeździe z tej stacji, podobna sytuacja występuje na stacji Bałtyk Główny. Na stacji Bałtyk Plaża gdzie według wskazań oznakowania przytorowego obowiązuje ten sam kanał co na stacji Bałtyk Miasto (kanał pociągowy R7), sygnał "gotów do odjazdu" podawany przez kierownika pociągu nie jest słyszalny.
Jeżeli to mój błąd proszę o informację w odpowiedzi co robię źle a jeżeli błąd konfiguracji co mam zmienić aby działało to poprawnie.
wisniaxv

7
Pomoc doraźna / Bałtyk SKM nie działa poprawnie
« dnia: 13 Września 2020, 17:55:29 »
Mam pewien problem. Otóż dwa razy z rzędu jadąc na scenariuszu Bałtyk SKM2 do Bałtyku Głównego jadę zgodnie z przepisami, zatrzymuję się na p.o. Bałtyk Muranów, wcześniej dyżurny poinformował mnie że wjazd odbędzie się "na bok". Kierownik nie daje sygnału odjazd pomimo podanego semafora, po sprawdzeniu iż rzekomo była zgoda na ruszenie, ruszam, mijam semafor A 1/2 wskazujący sygnał zezwalający na jazdę z prędkością do 40km/h po czym zauważam iż na torze na który wjeżdżam znajduje się skład towarowy skierowany czołem w moją stronę. Na czele skłądu towarowego znajduje się lokomotywa ST45-03.
Załączniki:
1. errors.txt

8
Bocznica / Odp: Czat - błąd
« dnia: 30 Sierpnia 2020, 21:13:59 »
.

Wydzielam.
AtapiCl

9
Bocznica / Odp: Czat - błąd
« dnia: 30 Sierpnia 2020, 20:27:12 »
Dobry wieczór!
Czat padł, potwierdzam informację, na apce pokazuje tylko kto jest aktywny.
Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru!

Wydzielam.
AtapiCl

10
Tabor / Klawiatura - laptop
« dnia: 09 Stycznia 2020, 12:36:00 »
Po uruchomieniu symulatora nie można zamienić kamery. Próbowałem kombinacji z num lockiem i klawiszem fn ale nic nie pomaga. Dzieje się tak tylko na elektrycznych zespołach trakcyjnych dostępnych w symulatorze. Liczę na pomoc w rozwiązaniu problemu.

Strony: [1]