Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - KMSzczecin

Strony: [1]
1
Pomoc doraźna / Ręczne przekładanie zwrotnic (rozwiązany)
« dnia: 30 Lipca 2022, 18:44:32 »
Dobry.

Dziś po raz trzeci nie udało mi się ukończyć scenariusza z dużą ilością jazd manewrowych na scenariuszu z linii 53, mimo, że niczego po drodze nie skopałem. Powód? "Dyżurni" po jakimś czasie przestawali w ogóle podawać wyjazdy lub zaczynali korkować sobie stacje, co kończyło się tym, że pół scenerii stało, a kolejki składały się z kilku składów. Do pewnego czasu udawało mi się problem rozwiązać ręcznie, by taką stację odblokować, podając sygnały na semaforach przez mapę, aczkolwiek po 2 pociągach pojawia się problem - nie ma opcji przestawienia zwrotnicy ani z jej poziomu, ani za pomocą klawiszy t/T, co wyczerpuje nawet tą możliwość. Inne wątki poruszające możliwość włączenia tej funkcjonalności mają po parę lat, a załączone do nich linki z zmodyfikowanymi zwrotkami są już nieaktywne (zresztą wątpię, że kilkunastoletnie pliki dalej by działały).

Tu kieruję pytanie - czy jest opcja, by włączyć opcję przestawienia zwrotek przy pomocy klawiszy t/T lub z poziomu mapy? Jedyne, co udawało mi się przestawiać, to zwrotnice na podg Krapikowik, gdzie "prowadzenie ruchu" obyło się bez problemów, aczkolwiek chciałbym rozszerzyć taką opcję na każdą stację.

~KMS

Strony: [1]