Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - kronika13

Strony: [1]
1
Uruchamianie Symulatora / Kilka pytań technicznych od "blondynki"
« dnia: 11 Marca 2012, 14:54:19 »
Witam.
Z góry bardzo przepraszam, jeśli narażam się Administratorom, ale nie umiałam sobie poradzić z problemami i muszę spróbować poprosić o wyprowadzenie mnie na dobrą drogę. Zainstalowałam PC2010+patch, uruchomiłam symulator i... No właśnie. Każda misja kończy się na etapie załączenia styczników. Wszystko pracuje, napięcie jest, ciśnienie jest, skład odhamowany, daję pozycję do jazdy, poruszam nastawnik, ale w tym momencie każda misja się zawiesza. Jako laik nie wiem czy to mała wydajność sprzętu czy RAM. Komp: IntelR Core2 CPU 6300 1,86GHz, RAM 1,87 GHz 0,99 GB z rozsz adr fiz. Karta grafiki IntelR G965 Express Chipset Family. System XP Home + SP3.
Na moje wyczucie, to nie problem karty graficznej czy dźwiękowej, lecz RAM-u - czy wystarczy mi jej powiększenie (zakup, bo, z tego co wiem możliwość takiej rozbudowy jest...) Uprasza się o nie pękanie ze śmiechu, lecz litość nad "blondynką", która, być może, nie wczytała się dokładnie w minimalne wymagania sprzętowe MaSzyny ;-). Pozdrawiam.
P.S. jak chcecie, to po udzieleniu pomocy poślijcie mój wątek do działu dowcipów...

Proszę poprawić temat zgodnie z Regulaminem, to nie jest forum o kolorze włosów, ponadto zdania zaczynamy od wielkiej litery. Administrator, Moderator to ludzie nie roboty, nie wymagają cudów, jedynie staranności.

REWIZOR

Strony: [1]