Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Antonio16622

Strony: [1]
1
Pomoc doraźna / Przycinanie się maszyny w obrębie stacji
« dnia: 23 Lutego 2021, 23:25:23 »
Witam, symulator klatkuje mi się na bardziej wymagających sceneriach, gdy w pobliżu przejeżdża inny skład oraz nawet podczas zwykłej jazdy na nowoczesnym taborze (ELF,TRAXX...) Na dole załączam ustawienia grafiki symulatora, może tam coś źle ustawiłem ? Dzięki z góry za pomoc.
Procesor : AMD Ryzen 5 2600X 3,6GHZ
RAM : 32GB
Karta graficzna : XFX Radeon RX 580 GTS XXX OC+ 8GB GDDR5
Monitor : 165HZ

2
Pomoc doraźna / Zmiana pogody w nowej paczce 17.07
« dnia: 05 Sierpnia 2017, 10:06:59 »
Witam, w nowej paczce 17.07 niestety nie działa zmiana pogody z poziomu instalatora Rainsted, ponieważ jest włączone oświetlenie dynamiczne. Niestety większość najciekawszych i realistycznych misji ma domyślnie ustawioną porę nocną co uniemożliwia przeprowadzenie symulacji w dzień. W readme nie jest jasne opisane jaki wpis należy wkleić do jakiego pliku. Czy ktoś mógłby mi życzliwie i jasno wytłumaczyć jak mogę zmienić porę na dzienną ?

3
Bocznica / Wydzielone z: Błędy do wyeliminowania w PC2011
« dnia: 29 Marca 2012, 14:47:15 »
Dla mnie na EXE 291 we wszystkich stonkach latają przyżądy. I czasami na trasie na tarczach mam podane OS2 i nagle na następnym semaforze S1. Po odczekaniu 1h nic się nie zmieniło, a wszystkie zwrotnice po przestawiane są w odwrotnych kierunkach niż być powinny.

Wiadomość kompletnie nieprzydatna - brak podstawowych informacji/błędy wynikające z niedoczytania plików informacyjnych.
Quark-t

4
Witam M.K
Ostatnio doszedłem do wniosku, że w MaSzynie jest mało scenerii typowo spalinowych. Fakt można wyłączyć wyświetlanie trakcji ale to nie to samo. Mieszkam w przygranicznym mieście na warmi z Rosją, dokładnie w Bartoszycach. Od tej stacji idą 2 tory aż do granicy. Normalny nasz i szeroki rosyjski. Linią tą nie jeżdżą już żadne pociągi. Pomyślałem iż fajnie by było umieścić tak klimatyczną i barwną linię do symulatora. Jest to około 20-30 km toru. Szukam chętnych do zrobienia tej scenerii. Chętnie podrzucę wiele zdjęć jak i potrzebnych innych dokumentów. Szukam jedynie osoby, która się za to weźmie.
Proszę o kontakt na gg:11891123 lub na @-meila : antoniost44@wp.pl
Pozdrawiam :)

5
Wszystkich chętnych proszę o napisanie na gg:11891123 Chętnie podeślę zdjęcia.

6
Bocznica / MaSzyna jako prawdziwa służba,
« dnia: 10 Lutego 2012, 20:01:26 »
czy była by możliwość stworzenia interneowej maszyny. Chodzi mi o to, że każdy z członków n.p forum eu07.pl byłby maszynistą. Połączyło by się wszystkie scenerie w jedno i każdy by n.p miał 3 razy w tygodniu służbę, na wcześniej wybranej spółce. Niektórzy byli by maszynistami a niektórzy n.p dyżurnymi ruchu, świecili by semafory. Można by było stworzyć takie coś na czymś, że każdy po przez swój zestaw , mikrofon słuchawki mógłby nadawać do każdego i słyszeć. N.p do dyżurnego ruchu pytali by się wjazd do pociągu n.p 7777. I dyżurny by po przez nowe coś stworzone przestawiał zwrotnice i świecił semafor. Mógłbyś mi powiedzieć czy macie w planach coś takiego i czy to wogle jest możliwe do zrealizowania ? .
Pozdrawiam.

Bocznica.
ZiomalCl

7
Proszę napisać jeżeli ktoś jest chętny do zrobienia kabiny jakiegoś loka, który stacjonuje w Olsztyńskim Cargo. Mam możliwośći na nieograniczone fotografowanie.Wszystkich chętnych proszę o napisanie na pocztę lub na gg:11891123.

Strony: [1]