Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - adrian033

Strony: [1]
1
Trasy / problemz zradiem I053-służba -osobowy
« dnia: 29 Maja 2012, 17:08:05 »
Mam problem po załadowaniu scenerii wyjazd z Sandomierza 21.07 niestety cały czas świeci mi się czerwone jak chce nacisnąć shift+1 to wychodzi mi z kabiny na korytarz zamiast włączyć radio mogę tak siedzieć z 15 minut a i tak będzie czerwone plik readme.html nie pomógł mi więc proszę o pomoc co trzeba zrobić aby wyjechać z Sandomierza o tej 21.07

PS. mam nadzieje że, dobrze opisałem swój problem jestem nowym użytkownikiem

Nie do końca, umieść jeszcze plik log.txt.
PS Pisz staranniej (popraw temat wątku).
libertyn89

2
Bocznica / stanie na stacji
« dnia: 29 Maja 2012, 16:44:55 »
Witam mam problem albo i nie sam nie wiem w nie których sceneriach po ich załadowaniu stoi skład już w peronie i czekam na odjazd z tym że , niestety są chyba 3 takie scenerie gdzie stoje na pierwszej stacji pod semaforem chyba z 15 minut czekając na zielone i nic ciągle świeci się czerwone może muszę coś zrobić żeby się zapaliło zielone i dostać wolną drogę??

Zapoznaj się z Regulaminem forum (zwłaszcza obowiązki punkt 17).

Swoją wiadomość napisałeś w nieodpowiednim dziale (tj. Symulator), niezbyt dokładnie opisując problem. Aby wiedzieć jak należy opisywać problemy zajrzyj tu: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,3022.0.html

Przede wszystkim przeczytaj plik informacyjny Paczki Całościowej 2011 (readme.html), gdyż prawdopodobnie w nim znajduje się rozwiązanie Twojego problemu.

Bocznica
libertyn89

Strony: [1]