Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Inter City

Strony: [1]
1
WWW / vbs/RPK-74
« dnia: 20 Czerwca 2004, 22:42:41 »
Witam

Odrazu zaznaczam że zastanawiałem sięgdzie to wrzucić. Właściwie to powinno trafić do działu inne ale tam to utonie w stosie innch.

Ale do rzeczy. Całkiem niedawno został usunięty użytkownik RPK-74. Co narobił każdy wie. Każdy też wie ze na poprzednim forum groził autorom. Teraz też grozi. Nie na forum, ale w komentarzach w galerii screenów pod zdjeciem nebulowej kabiny EU07. Nie wiem czy admini widzeli tego komenta, w każdym razie myślę że przydało by się go usunąć a kolesiowi we wszystkie możliwe sposoby uniemozliwic dostep do strony.

2
Forum / Błąd w komunikacie :)
« dnia: 14 Czerwca 2004, 20:27:23 »
Witam

Bardzo proszę Admina, o usuniecie błędu z komunikatu, który pojawia się przy próbie zbyt szybkiego wysłania kolejnego posta. Posta a nie postu :)

P.S. Nie żeby było że jestem czepialski ale byków nie lubię, a o poprawności języka to już raz tutaj dyskusja była :)

3
Tabor kolejowy / SU42
« dnia: 15 Lutego 2004, 11:28:49 »
Witam

Mam taką małą uwage co do opisu lokomotywy SU42. Obecnie wygląda on tak:
"Fototekstura SMrodka z żółto-granatowym malowaniem typu "Polsat", charakterystycznym dla lokomotyw z parowym ogrzewaniem wagonów osobowych"

I nie zgadza się ogrzewanie ;) SU42 są przystosowane do elektrycznego ogrzewania wagonów. Ogrzewanie parowe mają SP42.

4
Poszukuję, chcę zrobić / quark i jego możliwości
« dnia: 20 Grudnia 2003, 18:24:56 »
Witam
 
Mam taka małą propozycję, która nie wiem czy jest do zrobienia. A mianowicie chodzi mi o to żeby w obecnej scenerii zrobić "drugą porę" po to aby uniknąć manewrów w plikach scenerii itd. ludziom nie chrzaniłoby sie już wszystko bo były by gotowe pliki .bat. Chodzi o to żeby orócz tego co jest obecnie w scenerii quark.scm dołożyć jeszcze kilka pociągów, ale po tych które są już obecnie. I tak można by dołożyć jakiegoś pospiesznego z  EP08 albo 23 z kaca do koniewic jakiś jeszcze pociąg na trasie koniewice kac itp. Dało by się zrobić takie coś czy nie ?

5
Tabor kolejowy / Wagony Z1 i Z2
« dnia: 30 Września 2003, 16:17:32 »
Czy pojawią się w najbliższym czsie w symku wagony z serii Z1 lub Z2? Bo skoro będzie EP08 i EP09 (co prawda jako komputre ale) to troche dziwnie wygląda epoka ze składem stojedenastek.

[%sig%]

6
Trasy / Bruchniewo - Zwrotnice
« dnia: 26 Września 2003, 16:15:02 »
Witam

Co trzeba napisać w pliku .scn żeby w bruchniewie - pierwszej stacji dla SN61 zwrotnice były ustawione na zjazd w prawo? Szukałem tego w tym pliku i nie znalazłem stąd wnioskuje że trzeba dopisać ale jak?

[%sig%]

Strony: [1]