Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - premo15

Strony: [1]
1
Forum / Skarga na działanie forum
« dnia: 27 Maja 2006, 13:50:57 »
Sorry że musze się poskarżyć ale to forum ma wiele rzeczy, które wielu sie nie podobaja.
1.Gdy chce czegoś poszukać to wpisuje w wyszukiwarkę. Tylko że często wyskakuje mi kilkaset tematów z czego 99% nie zawiera mojej odpowiedzi na pytanie. Nowi uzytkownicy wolą zakładać nowe tematy gdyż nie chce im się przegrzybywać tysięcy postów. Nawet gdy temat zawiera moje pytanie to często nie zawiera satysfakcjonującej odpowiedzi. Często są to tematy stare i za ich odświerzenie moderatorzy dają bezwarunkowe ostrzeżenia.
2. Bałagan. Już o tym pisałem ale pozostało to bez echa. Chodzi o działy Trasy i tabor. Większość postów jest typu: "Robię loka" "Robie trasę ale nie wiem kiedy wyjdzie" Forum jest zaśmiecane przez takie tamaty chociaż powinny być w dziale "Na Warsztacie".
3. Ostrzeżenia Choc większość jest słuszna ale wiele z nich stawianych jest za dosyć małe przewinienia. Chodzi o odświerzenie tematu lub prośba o wysłanie czegoś na email. Niestety użytkowni często sa zmuszenii napisać takiego posta. Wiele tematów po odświerzeniu nadaje sie do dyskusji. A stare pliki często mają niedziałajace linki. Dlatego prosi sie o wysyłanie na email(trudno wysłać PW to kogoś do którego się nie ma pewności co do posiadania pliku)

2
Forum / Łamanie regulaminu
« dnia: 21 Marca 2006, 17:01:05 »
Może nie udzieleam się aktywnie na forum ale często je przeglądam. Otóż denerwuje mnie jedna rzecz. W działach tabor trasy i tekstury jest wiele tematów które nie powinny się tam znaleźć typu. robię traskę loka, teksturę, szukam pomocników. Takie tematy powinny być w dziale na warsztacie. Gdy autor wreszcie zrobi trasę muszę przegladać ponad 5 stron niepotrzebnych postów by na 3,4 stronie dokopać się do tego że np. trasa jest gotowa i mozna ją pobrać. Dlatego proszę wszystkich autorów prac aby umieszczali linki na swoim pierwszym poście. Proszę. Bo to na prawde ułatwi życie i nic to nie kosztuje

3
Bocznica / Problem z teksturą en57-927
« dnia: 14 Grudnia 2005, 12:21:19 »
Witam
Mam problem z teksturą en57-927 znajdującą się w downloadzie. Po ściągnięciu okazało się że z archwum można otworzyć tylko jeden plik. Reszta jest uszkodzona. Zgłaszałem uszkodzenie pliku ale widocznie nikt się tym nie zajął i nadal ten problem występuje. Próbowałem ściągnąć u kolegi ale u niego też występują te same błędy.
Prosiłbym o umieszczenie linków do nieuszkodzonego pliku lub wysłanie mi go na emaila: premo15@o2.pl

Strony: [1]