Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - jorgos

Strony: [1]
1
Bocznica / Odp: Tyrystorowy Warsztat
« dnia: 22 Sierpnia 2012, 13:54:05 »
Szkoda że jest tyle jednostek ezetów w maszynie ale tylko z wyglądem zewnętrznym a pulpit w kabinie ten sam słaby graficznie (lekko rozmazany ),przydałby się jakiś inny i lepszy jakościowo,mam na myśli jednostki EN 57

2
Bocznica / Odp: Projekt Rochowice
« dnia: 15 Sierpnia 2012, 18:23:19 »
Można się spodziewać publikacji w tym roku?

Bocznica.
ZiomalCl

3
Najczęściej EN57 szkoda tylko że dzwięk sprężarki jest gorszy od tego z maszyny z 2007r. tam to elegancko brzmi a ten się trzaska  a i silnik wyraźniej słychać.Ezety są najbardziej popularne w polsce,jak dla mnie powinny byc we wszystkich scenariuszach w maszynie np.w: ,,Drawinowie" jest nawet dużo stacji ale nie ma misji w której pociąg by się zatrzymywał na wszystkich stacjach.Jest tylko IC i pospieszny a szkoda to bo to super rozbudowana sceneria.A tak poza tematem to ubolewam że nie ma dopracowanego EN57 z serii 2000,owszem jest EN57-2053ra+6BS+6BB ale nie w paczce całościowej tylko samemu trzeba dodać a po za tym z błędami.A i jeszcze ET22-2009 lubię jeździć bo ma fajne nowoczesne sterowanie.

Wiadomość zgłoszona do moderacji i słusznie, nie napisałeś ani jednej wiadomości poprawnie. Wyraźnie widać, że robisz to celowo, wystarczy analiza Twoich postów. Ignorujesz uwagi administracji, nie będziemy więcej prosić.

Szkoda czasu na poprawianie tej wiadomości, bocznica.
REWIZOR

4
Bocznica / Odp: Linia 273
« dnia: 15 Lipca 2010, 09:15:59 »
Błagam może mi ktoś dokładnie napisać jak wgrać tą trase do symulatora bo nie umiem a tak bym sobie pojezdził czytałem z poprzednich postów jak to zrobić ale tam za mało jest opisane a ja jestem ciemny!.

Nie pojeździł byś sobie, ponieważ to nie jest sceneria do jeżdżenia. Bocznica.
ZiomalCl

5
W tej nowej paczce z 2009 roku brakuje mi tras z poprzednich symulatorów,ściągłem ostatnio z działu download symulator EU 07- 424 z roku 2007,dlaczego nie ma takich wspaniałych tras jak:Bochnia-Brzesko Okocim(w szczególności),Jelitkowo,Krewetkowo,Strzęsowiec-Karpice,Zwrotnicowo-Gagariny małe  ponadto więcej misji jest na trasach:Nowy Swiat-Dzierżawa.Oprócz tego mały wybór składów w tym z 2009 r.w tym z 2007 jest więcej trójwagonów do wyboru (chodzi mi o np.EN57 żółto-niebieski),nie da się jakoś tych tras zmodyfikować i dołączyć do najnowszej wersji symulatora?.

Może zacznę od tego, że na tym forum obowiązuje język polski. A więc piszemy po polsku, a nie "po polskiemu". Jest tutaj tyle błędów, że nawet nie ma sensu tego poprawiać - cały post nadaje się na Bocznicę.
Teraz druga sprawa - PC zawiera tylko najlepsze trasy i tabor. Stare trasy nie są kompatybilne z PC i na Twoim miejscu nie radziłbym próbować nawet ich wgrywać, jeśli nie chcesz zepsuć sobie PC.
Bocznica.
ZiomalCl

Strony: [1]