Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - SolarisU18

Strony: [1]
1
Bieżące kolejowe / Odp: Pytania o zawód maszynisty
« dnia: 16 Kwietnia 2015, 10:39:06 »
Witam ponownie,

Udało mi się skontaktować z ośrodkiem o którym pisałem wyżej. Jak poinfomowali prowadzą kursy na licencje. Co lepsze najbliższy kurs zaczyna się 14 czerwca! Co najlepsze chcą za to 4900zł - całkiem całkiem. Robią to właśnie weekendowo, co tydzień jest zjazd. Kontakt wyszukałem na stronie: http://www.wce.pl/kursy/kurs-licencyjny-maszynisty. Tam gdzieś na dole jest numer telefonu - wszystko facet opowiada co i jak...za dużo pisania by było teraz. Zobaczymy jak pójdą mi badania, nie czekałem z szukaniem więcej, bo mają coraz mniej miejsc na kurs!

Z tego co się dowiedziałem lepiej robić badania prywatnie...ponoć taniej i szybciej.

Pozdrawiam, SolarisU18

2
Bieżące kolejowe / Odp: Pytania o zawód maszynisty
« dnia: 09 Kwietnia 2015, 13:22:44 »
Witam wszystkich!
Zwracam się z pytaniem, ponieważ na kolejowym rynku pracy wzrosło zapotrzebowanie na nowych maszynistów, a ja poszukuję szkoły dzięki której będę mógł zrobić Licencję Maszynisty. Przeglądając fora niewiele jest informacji na temat danych kursów. Sam z siebie znalazłem dwie szkoły wykonujące takie szkolenia. W związku z tym iż pochodzę z Mazowsza, pasuje mi tylko jedna. Dlatego zwracam się do forumowiczów o pomoc. Nie chcę łamać regulaminu zamieszczając link, bo wyglądałoby to jak reklama...dlatego zapytam:
czy znacie jakieś szkolenia w okolicach Warszawy, najlepiej weekendowe i nie przekraczające 5000zł? Wiem, że coś w starej kolejówce koło Dw.Zachodniego jest, ale jeszcze tam nie dopytywałem.

PS: to mój 1szy post tutaj, dlatego proszę o info jeśli napisałem coś nie tak.
Pozdrawiam, SolarisU18.

Witaj, na forum piszemy poziomo, a nie zaczynamy każdego zdania od nowego akapitu. Tym razem poprawiłem.
adsim

Strony: [1]