Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - AWllen

Strony: [1]
1
Na warsztacie / Odp: Metro bałtyckie
« dnia: 10 Kwietnia 2017, 20:33:48 »
Przejechałem się właśnie i jestem pod wrażeniem :D. Od dawna marzyłem o metrze w maszynie :). Gratuluję świetnej pracy. Jak tylko ogarnę hamulec będę jeździć metrem godzinami...

W punkt trafiłeś z tymi zapowiedziami :D Przydałby sie "lepszy" lektor (tj bardziej przypominający "pana z Metra" z lat 95-98), ale myślę że to się da zrobić :)

Czekam na modele wagonów serii 81.

2
Raj perfekcjonisty.

Elektrociepłownia Dobre, manewry TEM2.

Reg. obowiązki 2, 16.
Bocznica.
Benek

3
Wszystko ładnie pięknie, ale exe nie umożliwia chyba czegoś takiego. Myślalem o jakimś prostym programie który by "wciskał" klawisze na podstawie danych z portu szeregowego, drugi problem to przesyłanie danych (manometry, woltomierze, amperomierze, hasler). Część danych (ale nie wszystkie) można zczytać z dat'a...

Zastanawia mnie o co chodzi w tym: http://rainsted.com/pl/Symulator/MaSzyna/CAN_Modbus. Czyżby to jakiś nowy feedbackmode?

4
Bocznica / Odp: Rotfl!
« dnia: 30 Lipca 2015, 22:03:23 »
"Prosimy zachować ostrożność i nie zbliżać się do krawędzi peronu"

Reg. zakazy 10, obowiązki 2.
Bocznica.
Benek5
Rainsted / Odp: Brak polskich liter
« dnia: 30 Lipca 2015, 10:23:22 »
Pomogło, pozdrawiam :)

6
Mam pytanie skierowane bardziej do twórców:

Czy jest możliwość wykonania pulpitu na sterowniku innym niż PoKeys, myślę tu o np. komunikacji przez port szeregowy, wtedy można byłoby użyć mikrokontrolera np. AVR :) Sam chętne pyknąłbym sobie taki pulpit (lub chociaż nastawnik + kran)

7
Rainsted / Odp: Brak polskich liter
« dnia: 29 Lipca 2015, 10:26:20 »
Witam, podbijam temat gdyż mam dokładnie ten sam problem.

W innych programach pomogła zmiana kodowania i zestawu znaków na ISO 8859-2 (wschodnioeuropejski), niestety w Rainsted nie mam pojęcia jak to zrobić, nie ma tych ustawień ani w ustawieniach rainsted ani we właściwościach samego exe.

Na pokładzie Win7, wcześniej miałem angielską wersję ale była spolszczana, część programów np. Firefox nie ma z tym problemów, jedynie 2 środowiska programistyczne i właśnie MaSzyna.

8
Witam :) chętne podejmę się nagrywania i obrabiania głosu do rozmów przez radiotelefon i komunikatów na dworcach
Jeżeli potrzebujesz głosu do konwersacji to zapraszam na priv :) Załączam próbkę mojego głosu

Strony: [1]