Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - mati77

Strony: [1]
1
Patrząc na wyniki, przynajmniej jak dla mnie, najlepiej byłoby wziąć pod uwagę punkty mające ponad 3% poparcia. Nie jest tego dużo, a są to rzeczy wybierane najczęściej.

2
Zapamiętam na przyszłość :)  / Ja rozumiem, wyraziłem tylko swoje zdanie, sam nie mam super komputera ale jakoś daje radę.

3
Dla mnie wygląda to tak, jakby nikomu nie chciało się zjechać i spojrzeć co jest niżej. AL nie jest w takim złym stanie. Z długim wczytywaniem scenerii da się żyć a jak ktoś ma w miarę dobrego kompa to FPS nie jest również problemem. Dla mnie mankamentem jest brak parowozów, to mogłoby bardzo urozmaicić grę. Poza tym można by dołożyć jakieś rzeczy, które poprawią grywalność scenerii (warunki pogodowe, więcej budynków itp.). Taką już pomniejszą rzeczą, ale dla mnie, jako osoby, która bardzo lubi diesle, dobrym rozwiązaniem byłoby również dodanie realistycznych dźwięków silnika, np do SU46 czy innych spaliniaków. Ale to tylko moja sugestia :)

4
Pomoc w tworzeniu / Elektryczny sygnał dźwiękowy
« dnia: 04 Maja 2011, 17:27:29 »
Witam. Jeżeli się okaże, że zamieściłem ten wątek w złym miejscu prosiłbym o przeniesienie go w odpowiednie miejsce.

Ale do rzeczy. Czy da się w lokomotywie (np ET22-20xx, czy SM42) uaktywnić działanie klawisza "/" (tam, gdzie w EN57 uruchamia się brzęczyk od drzwi)? W ten sposób można by było dodać do loków dźwięk elektrycznego klaksonu używanego podczas manewrów.
Pozdrawiam.

Strony: [1]