Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - kacperek754

Strony: [1]
1
Bieżące Symulatorowe / Linia 61 misja tlk Szczecin - Zakopane
« dnia: 24 Marca 2020, 23:18:38 »
Zaczynam trasę i ruszam od stacji Czastary zauważam, że kilka przejazdów ma wskaźniki do zmniejszenia prędkości w8 (do 20km/h).
Są przejazdy, które posiadają tylko wskaźniki w9 bez uprzedzenia wskaźnikiem w8.
W jednym miejscu (przed Wieluniem?) ostatni SBL podaje sygnał „uprzedzający” o następnym „na stój”, a kolejny podane s2.
Rogatki uniesione w górze prawie wszystkie, jedne (tak prawidłowo jest?) skierowane na torowisko.

2
Bieżące Symulatorowe / Odp: Prędkościowa zagwozdka
« dnia: 11 Kwietnia 2019, 14:47:20 »
A wynika to z tego, że musisz wiedzieć gdzie się ten okręg kończy. Czyli w skrócie jest to ostatnia zwrotnica, która wpływa na obraz semafora który miałeś przy wyjeździe.

3
Bieżące kolejowe / Odp: Pytania o zawód maszynisty
« dnia: 13 Marca 2017, 11:36:20 »
Bedziesz myslal nad przejsciem do prywaciarza ?
Prywaciarz prywaciarzowi nie równy. U jednego zarobisz więcej, u drugiego możesz być stratny. Nie mniej jednak, jeśli ktoś ceni sobie stałą pracę, ze stałymi godzinami i gwarancją, że codziennie będzie w domu to Cargo lub spółki pasażerskie są dobrą opcją - przynajmniej na początek. Praca maszynisty niestety jest sezonowa. Raz u jednego przewoźnika jest robota, u drugiego tym czasem zastój. Miną dwa lata i sytuacja się odwraca. Nie zawsze będziesz miał pracę u jednego przewoźnika w swoim regionie, ale zawsze wtedy możesz przenieść się do innego bo maszynistów potrzeba w każdej spółce.

4
Bieżące kolejowe / Odp: Pytania o zawód maszynisty
« dnia: 15 Kwietnia 2016, 21:03:30 »
W przepisach, jak przypuszczam... Po prostu nie wiem, czy komisja się nie przyczepi.

Strony: [1]