Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Givenchex

Strony: [1]
1
Pomoc doraźna / Odp: Patch 18.01 - problemy
« dnia: 12 Marca 2018, 11:47:53 »
Tarniowo Główne.
Podczas wjazdu pociągu osobowego miałem podany semafor na: Jazdę z prędkością nie przekraczającą 100 km/h a następny semafor ,,stój". Wjechałem z prędkością 100 km/h za semafor i wykoleiło mi lokomotywę.
Misja z EU06, którą zamieniłem na testową EU07-468.

Ja się też tam niejednokrotnie wykolejałem, więc postanowiłem się przyjrzeć, o co chodzi. Zaraz za semaforem jest kawałek wygiętego toru i to na nim AI, jak i my, kończymy kurs. Spróbowałem pojechać później vmax 40. Przejechałem.

Przy okazji, dziś instalując MaSzynę, okazało się, że np. EP07-424 i inne jej siostry z tej serii nie mają w edytorze składów własnych miniaturek, choć wpisy się zgadzają, obrazki są w folderze mini, robiona niejednokrotnie była opcja "Sprawdź posiadany tabor", ale nie przynosi to rezultatu. Wcześniej wyświetlało się okej, teraz nie wiem czy to reinstalacja MaSzyny spowodowała te błędy, czy jest to kwestia Rainsteda, tak jak w przypadku EN57. EU05 nie posiada natomiast haslera w kabinie B.

2
A Ciebie, Krzysiu, bawi coś poza watowaniem bezpieczników?

Strony: [1]