1
Na warsztacie / Odp: Sceneria Tomaszewo - otwarte testy [aktualizacja w 1 poście]
« dnia: 14 Września 2025, 08:02:46 »
Misja z SP45 - nie zauważyłem rezonatorów SHP przy semaforach w stacji Podole.
Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.
Tak dla pamieci, jakby co: 8310 w Kujacinie Kierpoć podaje sygnal odjazd ze 2 minuty przed czasem.Potwierdzam.
Te pliki mogę bez strachu wrzucić do paczki? Jakie zmiany tam zaszły?Śmiało. W wiadukt4_zima.t3d usunięte Sub modele a w pozostałych dwóch zdegenerowane trójkąty. Ponadto jeśli rozmawiamy o pojazdach, to może zamienimy tą SM42-099 na wóz z ogrzewaniem składu albo zaraz za stonką zdefektowany elektrowóz?
Co wydarzyło się dalej, bo nie napisałeś czy udało się spiąć, czy był wysyp? Jaka odległość była między zderzakami?Ogólnie to skończyły mi się godziny i musiałem zawołać podmianę ;-) Udało się spiąć i zdążyłem jeszcze próbę zrobić, chociaż już wołali zanim jeszcze podjechałem pod skład, ale mi się zeszło z tymi światełkami. I niestety na tym musiałem zakończyć symulację. Odległość prawdopodobnie była taka sama jak na Twym skrinie, później mogę wrzucić swój zrzut.