Autor Wątek:  Link w watku plus upload na serwer eu07  (Przeczytany 4625 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Link w watku plus upload na serwer eu07
« dnia: 10 Kwietnia 2008, 09:25:05 »
Witam drogich forumowiczow!

Pomyslalem sobie tak dzisiaj i nie_tylko, zawsze mam to na mysli kiedy musze cos znalezc wsrod plataniny roznych nieaktualnych i zagubionych linkow do archiwum dodatkow itd.

Pytanie kieruje glownie do administracji, bo przeciez reszta mnie zaraz wysmieje ze co ja?

Moze warto wymusic jakos od użytkownikow zeby bylo wrecz obowiazkiem kiedy wystawiaja swoje dzielo czy tez link w kilku stronnicowych watkach umieszczali je tez w dziale Download.

Ten dzial swieci pustkami, bylo juz poruszane kilkakrotnie. Moze warto o tym podyskutowac, linki po paru tygodniach sie ulatniaja jak kamfora, a tak na serwerze eu07 byloby wszystko ''na wieki''. Nie moze moderator przegladajacy watki sprawdzac czy dana rzecz jest tez umieszczona na maszynowym serwerze, albo zatrudnic kogos kto by to kontrolowal. Takie nawiazanie, ale mysle ze moglo by sie to sprawdzic. Wystarczy przejrzysty interface typu przegladaj i upload, link do archiwum, jakies zdjecie i krotki opis!

Druga kwestia to jak tego wyegzekfowac?

Jeszcze mysle ze moze gdyby przy profilu kazdego użytkownika bylo cos takiego jak zakladka odnoszaca sie do wszytkich dodatkow ktore wystawil na serwerze. Byloby to proste bo mozna by wejsc na dany profil wiedzac ze ktos zrobil to i to i szybko znalezć potrzebne nam dodatki. Wiadomo ze niepublikowane oraz te z dzialu BUGS byly by po staremu, czyli tylko dla BT.

Ja wiem jak wygladal kiedys upload do dzialu DOWNLOAD, najpierw ktos to musi sprawdzic, wiadomo czas, jak ktos che sie pochwalic czyms zalezy mu zawsze na czasie. Moze po_prostu jak wspomnialem wczesniej; prosty upload w czasie rzeczywistym, plus wybor jakiejs miniaturki bmp czy jpg plus krotki opis.

Czy nie jest to dobre rozwiazanie na nasze problemy z znajdywaniem dodatkow?

mod Iwan
 Zainstaluj sobie jakis korektor pisowni. Nie umiesz pisac po polsku. Tworzysz zdania bez sensu. Iwan
« Ostatnia zmiana: 14 Kwietnia 2008, 13:56:35 wysłana przez iwan »

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Link w watku plus upload na serwer eu07
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Kwietnia 2008, 11:56:28 »
Dział Download powinien być odświeżony, ale ja może zwrócę uwagę na dużo banalniejszą sprawę. Mamy już MaSzynowy hosting plików na eu07.pl a wielu userów nadal wstawia pliki na senspace, itp... nie wiem czy się boją korzystać z dostarczonych im narzędzi czy to olewają.
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Odp: Link w watku plus upload na serwer eu07
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Kwietnia 2008, 12:17:40 »
Może jakaś informacja lub zapis w regulaminie?. Np. każdy link nie umieszczony http://www.eu07.pl/maszynaupload, będzie usuwany. Jeżeli każdy z nas się dostosuje to linki będą zawsze aktywne.
« Ostatnia zmiana: 10 Kwietnia 2008, 12:43:50 wysłana przez REWIZOR »
Pozdrawiam

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 444
Odp: Link w watku plus upload na serwer eu07
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Kwietnia 2008, 12:46:40 »
Może nie aż tak drastycznie, najpierw należy rozpropagować i uczulić userów na istniejące możliwości i narzędzia. Po za tym nie wiem czy wszystkie pliki są godne umieszczenia ich na EU07. Nadal uważam  że umieszczający na serwerze plik user, powinien mieć możliwość jego kasowania. Niektóre drobne pliki, takie jak brakujące pojedynczym osobom dźwięki moim zdaniem zaśmiecą mniejsce na dysku. Takie drobiazgi powinny być na serwerach zewnętrznych. To tylko moje zdanie w tym temacie. Pewnie to kolejna sprawa, która potoczy się swoim własnym życiem.
« Ostatnia zmiana: 10 Kwietnia 2008, 12:49:25 wysłana przez Krzysiek626 »

Offline bohunIC

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1407
  • Ну погоди
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 14
Odp: Link w watku plus upload na serwer eu07
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Kwietnia 2008, 18:09:12 »
Może jakaś informacja lub zapis w regulaminie?. Np. każdy link nie umieszczony http://www.eu07.pl/maszynaupload, będzie usuwany. Jeżeli każdy z nas się dostosuje to linki będą zawsze aktywne.

To najlepsze rozwiązanie!!!

Zobaczcie ile osób odwiedziło przyklejony link Wingera z hostingiem plików? No ile? 140? Ile mamy zarejestrowanych aktywnych użytkowników? Tu sobie policzcie http://eu07.pl/forum/index.php?action=mlist;sort=realName;start=0

Se? Iwan
« Ostatnia zmiana: 14 Kwietnia 2008, 14:03:05 wysłana przez iwan »