Autor Wątek:  Hosting plików na eu07.pl  (Przeczytany 7122 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
Hosting plików na eu07.pl
« dnia: 31 Marca 2008, 00:19:25 »
Witam,

Pod adresem http://www.eu07.pl/maszynaupload można umieszczać na serwerze eu07.pl pliki związane z symulatorem.

Przeklejam zasady zawarte na powyższej stronie:

Cytuj
1. Pamietaj, umieszczac mozna jedynie pliki zwiazane z projektem MaSzyna.
2. Maksymalny rozmiar pliku to 50 MB.
3. Dozwolone rozszerzenia: zip, rar, exe, doc, txt, pdf, jpg, bmp, log, tga, wav, max, scn, inc, t3d
4. Po wyslaniu pliku nie bedziesz mial mozliwosci jego usuniecia z serwera. Moze to zrobic jedynie administrator, jesli udowodnisz iz to Ty wyslales plik.
5. Wszystko jest logowane. Jesli ktos zrobi cos glupiego, bezterminowo straci dostep do strony / forum.
6. Jedynym sposobem dotarcia do wyslanego pliku jest bezposredni link. Jesli wyslesz plik i nikomu nie podasz linka, nikt go nie sciagnie. Link zostanie podany po wyslaniu pliku.
7. Mozna wyslac do 10 plikow za jednym razem.
8. Administrator serwera nie bierze zadnej odpowiedzialnosci za pliki umieszczane na serwerze za pomoca niniejszego skryptu.
9. Wszelkie pytania kierowac do Wingera przez PW na forum lub mailem na adres winger/at/eu07.pl

Miłego użytkowania.
Pozdrawiam,
Winger

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Odp: Hosting plików na eu07.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Maja 2008, 07:40:09 »
W ogole mam mala propozycje. Jezeli sie da, to czy skrypt moglby automatycznie to nazwy pliku dodawac date ? Np wrzucamy plik costam.jpg i na serwie ma on nazwie costam.060508.jpg?

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6308
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 336
Odp: Hosting plików na eu07.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Sierpnia 2008, 10:34:33 »
Proponuję wprowadzić małe zmiany przy zapisie plików:

1. Usuwać spacje z nazwy - zamienić je na podkreślenie.
2. Nie przyjmować plików bmp, log, tga, wav, max, scn, inc, t3d - powinny one zostać spakowane przez ZIP albo RAR, ewentualnie 7Z.
3. Zmieniać litery na małe.

Ewentualnie:
4. Dopisywać przed nazwą datę zakodowaną czterema znakami - np. "288c_" oznacza 2008-08-12. Ja stosuję taki zapis do moich paczek i uważam, że się sprawdza. Niemniej jednak biorę datę najnowszego pliku, po przeanalizowaniu treści archiwum - niewątpliwie jest to inna data.
5. Końcówki "_1" itd. dopisywać w przypadku wysłania dwóch plików o identycznych nazwach tego samego dnia (ta sama data na początku).
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline mechatronik

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2416
  • Kierownik sekcji napraw lokomotyw
    • Zobacz profil
    • Filmy kolejowe
  • Otrzymane polubienia: 172
Odp: Hosting plików na eu07.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Sierpnia 2008, 14:08:22 »
Witam.

Ja jeszcze miałbym jedną prośbę do wszystkich umieszczających linki w postach, aby nie ukrywali ich pod jakimkolwiek wyrazem typu "tutaj", "link" itd. Dobrze by było gdyby wklejano je całe. Te z eu07.pl dużo miejsca nie zajmują, a przy opisywaniu paczek jeśli są podane całe w poście to ułatwiają życie niesamowicie (szukajka nie potrafi odnaleźć ukrytego linku).
 Ostatnio wziąłem się za opisywanie paczek i po przeszło 100 opisanych z tego roku, zaczynają się schody z niektórymi starszymi paczkami, bo muszę dosłownie przekopywać forum i czytać post za postem, żeby znaleźć opis konkretnego linku. A tak wkleiłbym link do forumowej szukajki i znalazło by mi post z opisem. Także jeśli dałoby radę w ten sposób robić, to mnie i jeszcze kilku osobom ułatwiłoby to życie. To tak ap ropo tego co napisał kolega @Ra.

Pozdrawiam.
Autoryzacja: M62, M62Ko, M62M, BR231, BR232, BR233 060DA, TEM2, S200, t448p, SM42, SM30, SM03, SA105, SA108, SA132, SA134
EU07 (4E, 303E), ET21 (3E/1, 3E/1M), ET22, 111Ed, E4MSU, ES64F4, E186, E189, E140, E181, E182, E183, ET40, EN57, EN57AKW, EN76