Autor Wątek:  Wydzielone z Trasa Drawinowo - Włodowice  (Przeczytany 2089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marix

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • http://www.beskidy.glt.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z Trasa Drawinowo - Włodowice
« dnia: 24 Sierpnia 2007, 15:02:33 »
Dobra, ponieważ mój wywód zjechał na bocznice, spróbowałem sobie poradzić z instalacją trasy. Zainstalowałem do paczki całościowej mariusza exe o jakim mowa w pierwszym poście, wgrałem trase i brakujące tekstury, mam tylko problem pod koniec ładowania że nie znaleziono dźwięku coś tam "wheels". Jakie dźwięki jeszcze są mi potrzebne?

Dokłądna treść błędu:

Cannot find sound wheel-te3.wav


Na drugi raz zakładaj takie typu rzeczy w dziale Pomoc, to nie wyląduje na Bocznicy. Jakbyś uważnie czytał wątek wiedziałbyś o tym.
Co do tamtego wątku, hmmm na pewno nie nadawał się do wątku o trasie, gdyż nic nie wnosi, a merytorycznie odpowiadając na Twój pomysł, to jest on utopijny i zawierający wiele wad.
Mariusz

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 444
Wydzielone z Trasa Drawinowo - Włodowice
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Sierpnia 2007, 15:22:37 »
Cytat: "Marix"
Dobra, ponieważ mój wywód zjechał na bocznice, spróbowałem sobie poradzić z instalacją trasy. Zainstalowałem do paczki całościowej mariusza exe o jakim mowa w pierwszym poście, wgrałem trase i brakujące tekstury, mam tylko problem pod koniec ładowania że nie znaleziono dźwięku coś tam "wheels". Jakie dźwięki jeszcze są mi potrzebne?

W tym komunikacie co wyskoczył masz napisane jak ten dźwięk się nazywa. Podaj nam tą nazwę i nie wymagaj żebyśmy zgadywali. Jak podasz nazwę brakującego pliku to jest szansa że ktoś to wystawi do pobrania.

Po za tym Twój post powinien być w dziale pomoc.

Offline Marix

  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
    • http://www.beskidy.glt.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z Trasa Drawinowo - Włodowice
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Sierpnia 2007, 15:27:23 »
Sorry, postanowiłem to właśnie uczynić i właśnie zedytowałem posta i podałem nazwę. Trwało to troche bo trasa sie dłuuuugo wgrywa

Offline wujekmaslak

  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z Trasa Drawinowo - Włodowice
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Sierpnia 2007, 16:08:45 »