Autor Wątek:  Problem z doczepieniem składu ...  (Przeczytany 4775 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ablebal

  • Gość
Problem z doczepieniem składu ...
« dnia: 18 Maja 2007, 20:58:51 »
Witam .. mam problem z doczepieniem składu. Robie tak jak w FAQ [siedzę w kabinie od strony składu, podjeżdżam, stykam się ze składem, dusze 2x Insert - nic, wysiadam, dusze 2x Insert - nic ...] 'to teraz spróbuje od drugiej strony' .. to samo - nic się nie dzieję. Czytałem nawet temat, gdzie koleś też miał problem, u niego działało Ctrl+Instert - u mnie to też nie działa. Mój symek jest z paczki całościowej Mariusza1970 i Defilera, nie wiem czy ktoś oprócz mnie spotkał się z takowym błędem? Jak możecie to opiszcie jak wy dołączacie skład ... Btw. Sceneria - 'Krewetkowo-ET22.scn'.


@down: robie tak od 41m :/

@edit: jest jakaś różnica między początkiem składu a końcem .. ? Bo od drugiej strony nie próbowałem ...
Zwrotnice przestawia się na t/T ? Jeśli tak to jakoś tam dojadę i spróbuję ..



Ten obrazek tylko pokazuje, że dojeżdżam do składu :P

@2xdown: Nic się nie dzieję po naciśnięciu 2x Insert .. kompletnie .. odjeżdżam od składu i jadę nadal sam :/

@edit2: może to nie o ten skład chodzi ... ? Ten którego nie mogę dołączyć to wagony ze ściętymi drzewami ...

@edit_ostatni: OK, podszedłem tak na chama blisko i odtworzył się dźwięk, coś tam znikło i się podłączył .. dzięki za wszelkie starania ;d EOT



pozdro,
ablebal.

Offline prof_klos

  • Wiadomości: 618
  • Już nigdy nie będzie takiego lata...
    • Zobacz profil
    • http://www.prof-klos.yoyo.pl
  • Otrzymane polubienia: 4
Problem z doczepieniem składu ...
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Maja 2007, 21:02:21 »
Podjeżdżasz.
Wychodzisz z kabiny, "podchodzisz" nad sam sprzęg i naciskasz dwa razy Ins.
Należy przy tym pamiętać, ze skład musi być "dopchany", zatem naciskając Insert możesz jednocześnie chwilowo wcisnąć '+', w celu "dojechania".
Jeżeli to nie pomoże... to już nie wiem jakim cudem.
Z MaSzyną od 2003!

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: Problem z doczepieniem składu ...
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Maja 2007, 08:50:24 »
Nie sugeruj się brakiem wyświetlonej tekstury sprzęgu, który łączy wagon z lokomotywą, bo nie zawsze jest on wyświetlana. Jeśli usłyszysz odgłos lecącego powietrza przy drugim wciąsnięciu insertu to znaczy, że został podpięty przewód główny i wszystko jest ok.
Jełsi nie możesz się podłączyć, to, tak jak wpominał prof_klos, dociśnij porządnie do składu.

Skoro problem rozwiązany, zamykam.
Akvin