Autor Wątek:  Sabotaż!  (Przeczytany 7247 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cykel

  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Sabotaż!
« dnia: 27 Listopada 2003, 02:37:44 »
Tak sobie właśnie wracałem byczkiem z kopalni, słonecznie i gorąco że na moment odwróciłem uwagę od toru i skierowałem wzrok w stronę MD Wielki Kac, a gdy odrwóciłem się z powrotem do przodu na torach tuż przed lokiem dostrzegłem słupek hektometrowy. Skład zatrzymał się oczywiście kawałek dalej, wysiadłem i przyjrzałem się lokowi, ale chyba nic się nie stało. No tak, w okresie budowy tej linii kradli cement na potęgę zastępując czym się da, słupek rozpadł się prawie w proch. Przy okazji rozejrzałem się wzrokiem po okolicy, myślałem że może gnojki którym się tak nudziło chowają się gdzieś za krzakami, ale po chwili dałem sobie spokój. Przecież i tak nie mam ochoty ich ganiać, ledwie żyję od tego upału. Wskoczyłem do loka i ruszyłem dalej, jednak już bardzo ostrożnie. Na stacji minąłem stojącą po mojej prawej stronie stonkę z krótkim bruttem (założę się że jeszcze kilka lat temu ten skład był ze dwa razy dłuższy) a dalej jakiś osobowy, o dziwo bardzo czysty jak na te czasy, sama siódemka wyglądała jak tuż po rewizji. Oprócz tego stało sobie średniodługie brutto z jamnikiem. 0 ruchu nie licząc mojego pociągu i przejeżdżających od czasu do czasu samochodów oraz przechadzającego się po peronie znudzonego sokisty. Bardzo się zdziwiłem gdy otrzymałem sygnał zezwalający na jazdę, czyżbym niespodziewanie dostał przedłużoną trasę? Zawsze jeździłem tylko do Wielkiego Kaca... no cóż, bezmyślnie ruszyłem dalej, radio milczało. jazda nie trwała jednak długo, zupełnie zapomniałem że z powodu braku środków finansowych w tym miejscu zakończyła się elektryfikacja linii. Zatrzymałem się w ostatniej chwili, tarasując przejazd, którego urządzenia zupełnie zignorowały moją obecność. Czyżby działały na pamięć? W każdym razie nieźle wkurzony zaczepiłem przechadzającego się z krótkofalówką pracownika PKP...

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Sabotaż!
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Listopada 2003, 23:48:13 »
Wiesz, niebardzo rozumiem oczym ty tu piszesz. Jeśli o symulatorze to może niepij tyle przed graniem (czy cotam zażywasz). Co do słupka to bład w programie. Jeśli idzie o jazde bykiem to śmiało można jechać i bez sieci trakcyjnej (mowa o symulatorze), po powrocie z kopalni można jeszcze zrobić kurs po Warsy. Miłej zabawy!

Offline Cykel

  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Sabotaż!
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Listopada 2003, 00:06:02 »
E tam, po prostu nieudlnie próbowałem chociaż w 1/4 naśladować covalusa a Ty mnie tu o picie posądzasz :-P , widać średnio to wyszło.. no a słupki w wielu miejscach wchodzą na tory co troche przeszkadza, a sam nie wiem jak je przestawić, poza tym wcześniej misja kończyła się w Wielkim Kacu a teraz dalej mnie wysyłają. Bez sieci da sie jechać ale byłem pewien że jest już wprowadzona reguła że loki elektryczne mają jeździć pod siecią.

Tak BTW niby zarejestrowałem się niedawno, ale rozwój symka śledzę niemal od podstaw więc aż takim total-lamerem to nie jestem ;-)

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Sabotaż!
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Listopada 2003, 00:12:17 »
Reguła? Poczytaj sobie co tu ludzie piszą o usuwaniu sieci z symka. Chcą jeżdzić elektrykami ale sieci niet.

Offline Cykel

  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Sabotaż!
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Listopada 2003, 00:56:34 »
To co ludzie robią to inna bajka.. ja nie mam ochoty jeździć siódemką albo bykiem mając tylko powietrze nad pantografem, nawet kosztem FPS-ów, a nie mam ich wcale aż tak dużo na moim starym sprzęcie, szkoda tylko że patyki są poskładane, ale trzeba czekać cierpliwie.

Offline mixer

  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Sabotaż!
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Listopada 2003, 07:19:11 »
Weź się Hejnał wyluzuj hamulcem pomocniczym, bo przykleją Ci plakietkę: "1 spammer EU07".
Po co kłapiesz w  klawiaturę, jak nie rozumiesz do końca sensu tekstu kolegi z głębi Sverige?
Po to żeby starać się znieważać innych? Nie pierwszy raz.

Offline chrisfox

  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
    • http://www.marki.net.pl/kolejka
  • Otrzymane polubienia: 1
Sabotaż!
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Listopada 2003, 08:43:20 »
Czyżbym zgadzał się z przedmówcą? Mixer, doceń to.

Covalusowi nikt w ten sposób nie zwracał uwagi, jakoś wszyscy rozumieli co i po co pisze.

Cykel: jesteśmy z Tobą.

Pozdrowienia
Pozdrowienia

Krzysiek

Offline hejnal

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Sabotaż!
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Listopada 2003, 20:04:59 »
Cytat: "mixer"
Po to żeby starać się znieważać innych? Nie pierwszy raz.


Nikogo nie staram się znieważyć. Jeśli mixer poczułeś urażony moimi postami najmocniej cie przepraszam.

Offline Cykel

  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Sabotaż!
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Listopada 2003, 20:10:39 »
Przestańcie sie kłócić bo naprawde nie ma o co. Nie każdemu sie podoba taki "Covalusowy" styl postowania ;-)
No ale nie róbmy drugiego PMK tutaj

Offline Dżyszla

  • Wiadomości: 444
    • Zobacz profil
    • mgr inż. Dżyszla Homepage
  • Otrzymane polubienia: 6
Opowiadania
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Listopada 2003, 20:28:03 »
Mnie sie podoba taki styl. Oj, jak ja uwielbiam czytać opowiadania Covalusa. A te z symka pisane na szybko też są rewelacyjne.
To właśnie on mi zainspirował i też podjąłem próby pisania. Szkoda, że nie mam obenie czasu na to... Nawet na takie wypady w Virtualnej MaSzynie. :(

Offline Cykel

  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Sabotaż!
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Listopada 2003, 01:02:51 »
Dżyszla, a możesz być tak miły i przypomnieć adresik strony Covalusa? Mi gdzieś zaginął, a mam ostatnio zbyt optymistyczny nastrój więc trzeba wyrównać :-) Czytając te historie polecam zamknąć na chwilę oczy i wczuć się w rolę narratora, efekt bywa ciekawy.

Offline chrisfox

  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
    • http://www.marki.net.pl/kolejka
  • Otrzymane polubienia: 1
Sabotaż!
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Listopada 2003, 10:01:46 »
www.covalus.kolej.szczecin.pl (ja też czytam)

Pozdrowienia
Pozdrowienia

Krzysiek