Symulator EU07 (i nie tylko) > Publikacje

 Lokomotywa EP23-001 (wariacja)

<< < (5/8) > >>

Akvin:

--- Cytat: "Poscikk" ---A mam pytanko. Testowalem ten lok na mocznikach i zauwazylem ze po wjezdzie pod wiate swieca sie manometry od hamulcow i wszystkie te amperomierze i voltomierze. Czy dalo by sie zrobic, zeby hasler swiecil tak jak one? Wtedy by byla to pierwsza lokomotywa normalnie przystosowana do jazdy w nocy. Pomijając loki, które zmodernizowal @youBy, żeby było podświetlenie.
--- Koniec cytatu ---

Lokomotywa ET22-304 która już wydałem jakis czas temu ma takie pełne oświetlenie wewnętrze. Wypróbuj ją na nocnej scenerii.

Poscikk:
CZy zrobiles to wpisem selfilluminate:true?
Jezeli tak to mozna przystosowac siodemki i nie tylko do tego. A co najwazniejsze epoke. I jakby sie jeszcze dodalo smugi te co zrobil @youBy to by bylo full wypas :)

Czomo:
Myśle że i tak EP23 od poprzedniej wersji jest bardziej orginalan niż przedtem a w ogóle to widzałem fotke więc wiem jak wyglądała EP23-001 która to podobno się rozlatywała podczas prób bo stwierdzono pęknięcia ramy pudła i ją przebudowano na ET22 tak mi opowiadano.

Akvin:

--- Cytat: "Poscikk" ---CZy zrobiles to wpisem selfilluminate:true?
--- Koniec cytatu ---

Między innymi.

zbych:
Witam..
Coś mi tu nie gra???

--- Cytuj ---wpis:
Kod:   
node -1 0 ET22-206 dynamic PKP\ET22 ET22-206 201E-czw 0.0 headdriver 3 0 emddynamic
--- Koniec cytatu ---

skąd ten wpis 201E-czw..?
W paczce czegoś takiego nie ma..
U mnie w zadnej z kanfiguracji plików mmd. tego loka start exe. nie widz.Ciekawy jestem jak inni testowali  go w scn. jak go wpisywali.., proszę o podpowiedz.
Pozdrawiam..

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej
Powered by Advanced Topic Prefix Pro
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod