Autor Wątek:  Userbars...  (Przeczytany 5898 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Userbars...
« dnia: 20 Kwietnia 2006, 15:32:29 »
Coraz więcej osób ma tzw. Userbary w podpisach (patrz: np. u mnie "Nie DZIECIOM NEOSTRADY"). Jednak w poprzednim zarządzeniu dot. sygnatur, było napisane że tylko i wylącznie mogą być paski postępu.
Moje pytanie brzmi: czy można mieć takie Userbary w podpisach? Nie chodzi tu o 1 czy 2. Dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam.

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Re: Userbars...
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Kwietnia 2006, 17:15:27 »
Cytat: "Český_Krtek"
Coraz więcej osób ma tzw. Userbary w podpisach (patrz: np. u mnie "Nie DZIECIOM NEOSTRADY"). Jednak w poprzednim zarządzeniu dot. sygnatur, było napisane że tylko i wylącznie mogą być paski postępu.
Moje pytanie brzmi: czy można mieć takie Userbary w podpisach? Nie chodzi tu o 1 czy 2. Dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam.

A czy takie cos wedlug Ciebie wyglada na pasek postepu? Gdy juz stwierdzisz, ze nie to sam sobie odpowiedziales na to pytanie :) Tylko nie wiem, czy administracja sie zgodzi na takie cos, bo po tym kazdy bedzie chcial miec takie cos, bedzie burdel z ustalaniem rozmiarow, forum sie bedzie wolniej ładowało itede...

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Userbars...
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Kwietnia 2006, 17:27:45 »
Cytat: "Mateu"
A czy takie cos wedlug Ciebie wyglada na pasek postepu? Gdy juz stwierdzisz, ze nie to sam sobie odpowiedziales na to pytanie :)

Jeszcze wiem co pisze. :)

Cytat: "Mateu"
Tylko nie wiem, czy administracja sie zgodzi na takie cos, bo po tym kazdy bedzie chcial miec takie cos, bedzie burdel z ustalaniem rozmiarow, forum sie bedzie wolniej ładowało itede...

Takie pytanie dlatego zadałem... Rozmiary są do każdego domyślne. Co do ładowania - niektóre avatary mają nawet 45 kb :) A takie jedno ok. 9kb. Pytam się dlatego, że ja już od dawna takie coś używam na innych forach i nikt nic nie mówi. Wiem że w tamtym regulaminie pisze o wyłączności na paskach postępu, ale ostatnio coraz więcej osób "olewa" to, np. dając większy rozmiar avatara... Nie będe wskazywał palcem, lecz do jednej osoby napisałem osobiście PW, lecz odpowiedzi nie dostałem, a kapusiem nie jestem... To tyle z "zawracania ...". Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam.

hunter

  • Gość
Re: Userbars...
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Kwietnia 2006, 13:29:45 »
Cytat: "Mateu"
Tylko nie wiem, czy administracja sie zgodzi na takie cos, bo po tym kazdy bedzie chcial miec takie cos, bedzie burdel z ustalaniem rozmiarow, forum sie bedzie wolniej ładowało itede...


Phi...
Forum wolniej ładowało? Najpierw ładowany jest tekst, a potem obrazki przecież, a taki obrazek ma 7kb więc nic wolniej nie będzie sie ładowało.

Pozdrawiam.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
Userbars...
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Kwietnia 2006, 14:57:53 »
Przecież to chyba wiadome, że najpierw forum, później avatary i inne pierdółki. No cóż... nie każdy o tym wie. ;-)

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Re: Userbars...
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Kwietnia 2006, 22:46:06 »
Cytat: "Hunter"
Cytat: "Mateu"
Tylko nie wiem, czy administracja sie zgodzi na takie cos, bo po tym kazdy bedzie chcial miec takie cos, bedzie burdel z ustalaniem rozmiarow, forum sie bedzie wolniej ładowało itede...


Phi...
Forum wolniej ładowało? Najpierw ładowany jest tekst, a potem obrazki przecież, a taki obrazek ma 7kb więc nic wolniej nie będzie sie ładowało.

Pozdrawiam.

Tak. Najlepiej wszyscy ustawmy avatary po 800 kb i 50 linijek sygnatury z jakimis glupimi obrazkami, bo przeciez kazdy ma superszybkie lacze...

andrev1989

  • Gość
Userbars...
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Kwietnia 2006, 22:51:00 »
Ale czy każdy to musi mieć, przecież na forum może mieć jedna, dwie osoby, a nie: ktoś sobie zrobił to już wszuscu userzy to mają, czy jest to jakiś szpan? Nie rozumiem tego, że wszysty muszą mieć to samo, a co do STOP dzieciom neostrady to nie jestem przeciwny, tylko wyrażam swoją opinię na temat tych sygnatur w podpisie.