Autor Wątek:  Przerwa od twórczości.  (Przeczytany 7580 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jakubg1

  • Wydział Repozytorium
  • Wiadomości: 1820
  • MaSzyna ma szynę, szyna ma MaSzynę - na kołach.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1505
Przerwa od twórczości.
« dnia: 16 Lutego 2023, 15:19:10 »
Cześć,

ostatnimi czasy być może niektórzy zauważyli, że targają mną negatywne emocje. Głównie z powodu nawału roboty, nie tylko związanego z pracą, ale również z tym, że oprócz niej mam na głowie kilka innych dużych hobbystycznych projektów. Tam mam wrażenie, że bardziej się spełniam. Tutaj tylko dostaję kolejne rzeczy do pracy, zastępuję kolejne osoby, robię za 5 osób kompletnie za darmo. Skrypty w Pythonie, tekstury wagonów, refactoring exe który wydaje się że będzie się ciągnął w nieskończoność, czasem testowanie na życzenie innych osób, ostatnio naprawianie ogólnych błędów na repo z powodu powierzonej mi roli no i brak rąk do pracy nie pomagają.

Z uwagi na problemy z wygospodarowaniem czasu na te wszystkie rzeczy, znalazłem się w stanie mentalnej blokady. Mam tyle zadań, że w zasadzie nie wiadomo w co wsadzić ręki, w efekcie czego nie robię kompletnie nic. Muszę pozbyć się jakiegoś balastu. Padło na MaSzynę.

Nie odchodzę z zespołu. Jest to projekt, nad którym spędziłem za dużo czasu, bliski mojemu sercu i moim zainteresowań. Jednakże sądzę, że w obecnej sytuacji warto zrobić sobie przerwę. Nie wiem, ile potrwa. Może kilka dni, tygodni, miesięcy. Na pewno nie na zawsze. Chcę głównie nabrać chęci do robienia czegoś. Robić tam, gdzie ja chcę, a nie, gdzie mi każą. Nabrać siły do ponownego stania się istnym murz... jeleniem do robienia tego, co inni chcą. Jak nabiorę chęci do grzebania w tym symulatorze, to z pewnością wrócę. Z MaSzyną spędziłem połowę mojego życia, szkoda to zaprzepaszczać. Za dużo wiedzy technicznej mam o tym symulatorze.

Dziś jeszcze parę razy na forum i czat wejdę, ale potem wyloguję się i do momentu powrotu będę nieaktywny na forum ani na czacie. Jeżeli ktoś będzie chciał coś pilnego przekazać, proszę kontaktować się z Turbokiblem albo Miłoszem - oni mi przekażą wiadomość na Discordzie, jeśli uznają to za zasadne.
Jakikolwiek handel wymienny który był w trakcie, prosiłbym o wstrzymanie prac nad rzeczami, które miałem otrzymać w zamian. Jak wrócę, to dokończymy temat.

Jeszcze ogłoszenie odnośnie paczki całościowej: Jako, że jestem jedyną osobą która jest w stanie to zrobić, ogłaszam, że do czerwca nie pojawi się żadna paczka całościowa. Zmiany w strukturach MaSzyny są pilniejsze niż wydawanie kolejnych paczek.

Pozostaje mi tylko powiedzieć, do zobaczenia za te kilka tygodni/miesięcy, mam nadzieję, że w mniej skonfliktowanej i bardziej przyjaznej atmosferze.

Pozdrawiam
Jakub

Offline EU40

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2210
  • MD Kraków Prokocim
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 401
Odp: Przerwa od twórczości.
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lutego 2023, 17:50:46 »
Dziękujemy za dotychczasową pracę. Twój wklad nie zostanie zapomniany.
Miłego urlopu!
Rozczyn dzieł Marksa wlany w bydląt czaszki
Wytwarza z mózgiem przedziwną miksturę.

Offline jakubg1

  • Wydział Repozytorium
  • Wiadomości: 1820
  • MaSzyna ma szynę, szyna ma MaSzynę - na kołach.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1505
Odp: Przerwa od twórczości.
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Marca 2023, 14:21:40 »
Cześć wszystkim, wróciłem :)

Postaram się być milszy i generować/brać udział w mniejszej ilości afer. Wiem, że może to dla niektórych z Was brzmieć dziwnie, ale doświadczenia nauczyły mnie, że dużo fajniej pracuje się bez presji i bez zbędnych kłótni. Zresztą od czatu odłączyłem się już dość dawno temu. A był to właśnie jeden z powodów, dla których ten "urlop" wziąłem.

Póki co projekty, którymi chcę zająć się na ten moment to ekrany komputera pokładowego w BR285 i do nowej kabiny E189, której chyba już tylko tego brakuje do finiszu.

Pozdrawiam! :D

Offline jakubg1

  • Wydział Repozytorium
  • Wiadomości: 1820
  • MaSzyna ma szynę, szyna ma MaSzynę - na kołach.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1505
Odp: Przerwa od twórczości.
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Października 2025, 18:59:42 »
Cześć, to ja, poziom wkur#(*%$^*$@(_&#!%$(&^(%&! został ponownie przekroczony. Znowu znikam na miesiąc.

Tutaj mógłbym wkleić cały pierwszy post, bo sytuacja jest identyczna, z jednym wyjątkiem:

Z uwagi na problemy z wygospodarowaniem czasu na te wszystkie rzeczy, znalazłem się w stanie mentalnej blokady. Mam tyle zadań, że w zasadzie nie wiadomo w co wsadzić ręki, w efekcie czego nie robię kompletnie nic.
Lepiej sobie radzę z czasem i codziennie nad czymś pracuję. Najważniejszy system który sobie wypracowałem to skupić się na jednym projekcie przez cały dzień, i ograniczać przełączanie się między projektami do minimum.

Profilaktycznie można mi dać bana na ten miesiąc, żebym czasem nie próbował zaglądać. Niedługo wydanie paczki 25.10, a atmosferę zdecydowanie na ten czas psuję. Jest mnóstwo dezinformacji a sytuacja zmienia się co chwilę.

Powodzenia dla zespołu :)

Online robert357

  • Wiadomości: 286
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 295
Odp: Przerwa od twórczości.
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Października 2025, 21:44:55 »
Solidny odpoczynek od czegokolwiek to podstawa. Miłego urlopu :)
<3

Offline kawup

  • Deweloper
  • Wiadomości: 562
  • Jestem kryptogotkom
    • Zobacz profil
    • pornhub.com
  • Otrzymane polubienia: 985
Odp: Przerwa od twórczości.
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Października 2025, 22:34:19 »
Oho classic sie wylosował
Zbieram na warunek z Matematyki dyskretnej :33
dej pan złocisza na warunek kurde

Online Hirek

  • Wydział Repozytorium
  • Wiadomości: 543
  • ugułem to siemens fajne wozy robi
    • Zobacz profil
    • Kanał YT
  • Otrzymane polubienia: 715
Odp: Przerwa od twórczości.
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Października 2025, 22:37:33 »
Miesięczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość miesięczna niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w przedpokoju miesięcznym. Amen.
exe dłubacz
#makeMaSzynaGreatAgain
Wydział repozytorium