Autor Wątek:  Problem z MaSzyną 15.04 (dokładniej z Bałtyk_Cargo)  (Przeczytany 2631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AnteqKolejowy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 27
Problem z MaSzyną 15.04 (dokładniej z Bałtyk_Cargo)
« dnia: 10 Maja 2015, 08:41:38 »
Witam!
Już drugi raz piszę na forum, ale mam nadzieję że wam za bardzo głowy nie zawracam.
Oto mój problem:
Korzystam z wersji MaSzyny 15.04. Pewnego dnia postanowiłem że pojadę na scenariuszu Bałtyk_Cargo. Uruchamiam symulator. Po wczytaniu scenerii jak najbardziej znajduję się w kabinie lokomotywy i wszystkie inne składy również stoją/jeżdżą, po prostu są. Od strony prawej naszego EU07-1512, od płotu nie ma toru ani nad sieci trakcyjnej (brak szyn oraz podkładów 3D, sieci trakcyjnej w ogóle nie ma ale są słupy).
Od razu dodam że jest to ten tor na którym stoi SU42 w barwach PR z piętrusem. W peronie na którym właśnie stoi takowa SU42 szyny, tory, sieć trakcyjna chyba też (nie zwróciłem uwagi) oczywiście są. Po drugie po uruchomieniu lokomotywy i naciśnięciu SHIFT+1 nic się nie dzieje. Na semaforze pierwszym wyświetla się Sp 1 a na następnym S1. Po 10 min czekania dalej się nie zmieniły. Ruszyłem. Jadę, jadę, nagle na przeciwko mnie na stacji stoi sobie EN57 z którym się zderzyłem. Po pobraniu i rozpakowaniu patcha do głównego folderu MaSzyny z toru doświadczalnego wywaliło mi lampy ale na wszystkich sceneriach innych one są. Po wczytaniu Bałtyk_Cargo nic się nie zmieniło.

Proszę o pomoc :)
Serdecznie pozdrawiam

Błąd wynikał z Twojej winy. Bocznica.
Benek
« Ostatnia zmiana: 10 Maja 2015, 19:25:17 wysłana przez Benek »

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6132
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2095
Odp: Problem z MaSzyną 15.04 (dokładniej z Bałtyk_Cargo)
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Maja 2015, 08:53:18 »
Nie przeczytałeś dokładnie opisu misji w pliku pdf (wsiadłeś nie do tej lokomotywy co trzeba).
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline AnteqKolejowy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 27
Odp: Problem z MaSzyną 15.04 (dokładniej z Bałtyk_Cargo)
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Maja 2015, 09:24:21 »
Czyli muszę zacząć najpierw od EU07-538 z węglarkami a potem przesiąść się do EU07-1512 i problem zniknie?

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6132
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2095
Odp: Problem z MaSzyną 15.04 (dokładniej z Bałtyk_Cargo)
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Maja 2015, 09:40:15 »
Tak. Tak jest skonstruowany scenariusz i inaczej się nie da.
« Ostatnia zmiana: 10 Maja 2015, 10:01:32 wysłana przez matek123 »
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline El Mecánico

  • Wiadomości: 1067
  • Dawniej El Driver
    • Zobacz profil
    • Stowarzyszenie POLARIS - OPP
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Problem z MaSzyną 15.04 (dokładniej z Bałtyk_Cargo)
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Maja 2015, 16:24:49 »
A tory i sieć zostały na tym odcinku "zwinięte" na czas przebudowy stacji (tyle, że drogowcy zapomnieli odpowiednio osygnalizować tego odcinka i zabezpieczyć końca toru belkami).
www.polaris.org.pl
www.ciemneniebo.pl
MaSzyna_LD w trakcie tworzenia...