Autor Wątek:  Skoda 182 - błąd w sterowaniu.  (Przeczytany 3629 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SQT

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 306
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 87
Skoda 182 - błąd w sterowaniu.
« dnia: 14 Marca 2014, 18:56:09 »
Dzień dobry.
Być może komuś się wyda że to żaden problem, jednak myślę że jest to istotne jeśli chodzi o jak najlepszą symulację. Chodzi konkretnie o załączenie WS-a na tytułowej Skodzie 182. W przedstawionej skodzie załącza się w dosyć dziwny sposób. Należy go włączyć przed podniesieniem pantografów ponieważ pantografy są uzależnione od WS-a. Druga sprawa żeby WS się włączył musi być wrzucony kierunek. Inną rzeczą jeszcze jest fakt że WS wyzwala się gdy na zahamowanej lokomotywie wrzucona zostanie pozycja. Tym co tutaj napisałem chciałem przedstawić pokrótce jak wygląda uruchomienie w rzeczywistości, jednak w symulatorze uruchomienie jest takie samo jak w większości polskich lokomotywach. Czy istnieje jakaś szansa na poprawienie tych drobnych błędów><?

Po co ta spacja przed znakiem zapytania?
Benek
« Ostatnia zmiana: 14 Marca 2014, 19:01:00 wysłana przez Benek »

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6132
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2095
Odp: Skoda 182 - błąd w sterowaniu.
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Marca 2014, 19:05:41 »
Potrzebne byłyby zmiany w exe.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6313
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 343
Odp: Skoda 182 - błąd w sterowaniu.
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Marca 2014, 19:08:55 »
Jest więcej kwiatków tego typu, dotyczących chociażby ET22 czy EN57. W najbliższym czasie się to nie zmieni, chyba że ktoś podeśle mi schematy zapisane w formacie tekstowym zgodnym z Ladder Diagram albo narysowane w tym symulatorze obwodów. Ja sam nie mam wystarczająco czasu, żeby poświęcić się analizie schematów i przetworzeniu ich na formę możliwą do wykorzystania przez symulator.
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni