Autor Wątek:  Zwrotnicowo inie tylko - problem za problemem.  (Przeczytany 2532 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartholomew

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zwrotnicowo inie tylko - problem za problemem.
« dnia: 25 Stycznia 2005, 12:52:33 »
Nie moge się podpiąć do towaru - pisałem wcześniej, ale nikt chyba z tym problemem się nie spotkał i nie potrafił odpowiedzieć - przebolałem. Ale nie wiem co jest grane gdy odpalam misję w kórej na poczatku trzeba przepchnąć skład na bocznicę jakąś, przejechać na drugi koniec i "uuuu, uuuu) ;) Ładnie wszystko się zaczyna, zgodnie z zleceniem wciskam shift+4 i stoję... stoję... stoję i czekam najakiekolwiek zmiany świateł. Z przodu i z tyłu mam czerowne, obok stoi jakiś EU09 (chyba) z pasażerskimi i też ani drgnie... cholercia - czy ja mam aż tak spapraną patchami wersję??? Czy to może z jakiejś przyczyny ma dziąłać własnie w ten sposób, tylko ja jakiś niecierpliwy jestem?

Widze że wiele osób ubolewa nad zbyt długimi czasami oczekiwań na zezwolenie na jazdę - dołączam się do nich (przydała by się kompresja czasu w wybranych momentach). Włączam sobie maszynę wieczorami (często w nocy) kiedy mam troche czasu dla siebie - chce się trochę przejechać, pomanewrować, poczuć radochę ze sprawnego "zaparkowania" na stacji.. a tu lipa... czekam... czekam... czeka... w końcu ide spać...

Pomijam kwestję tego, że co chwila trafiam na jakieś byki - a to błędy przy wgrywaniu wychodzą (to moge sobie wytłumaczyć np. brakiem jakichś komponentów. Trasy które ich wymagają omijam szerokim łukiem - np. ta trasa która wymaga PODMIANY lokomotywy na nową i edytowania wszystkich wpisów w całej maszynei recznie, żeby reszta po tym zabiegu reszta tras dziąłała - ROTFL!!! - ale chwała autorowi że to zaznaczył), a to cos na trasie nie dziąła (takei błedy nie rażą mnie pod warunkim że wynikają z błedu twórcy trasy, a nie tego, ze sobie jakąś paczkę zainstalowałem)...

Szkoda, że twórcy tras nie piszą (nie  często w kazdym razie) z czym i jak najlepiej uruchamiać ich trasy...