Autor Wątek:  "Zagubione" i zapomniane pliki na forum  (Przeczytany 8395 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jaras

  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
"Zagubione" i zapomniane pliki na forum
« dnia: 11 Stycznia 2005, 12:05:01 »
Witajcie.

Postanowiłem, z racji swej funkcji Pomocnika poprzeglądać co nieco nasze forum i zwrócić uwagę na różne zagubione i zapomniane pliki, do których linki autorzy postów pozamieszczali w ich treści. Może się one przydadzą komuś, a może nie, ale warto, by były one wszystkie w jednym miejscu. Z pewnością przydadzą się one też początkującym użytkownikom MaSzyny.

Nie zamieszczam tutaj odnośników do żadnych plików znalezionych w dziale "Bugs", gdyż jest to dział (i pliki) przeznaczony tylko dla Betatesterów.

Wydawałoby się, że bezsensem było zamieszczenie przeze mnie w poniższej liście linków nieczynnych lub prowadzących do nieistniejących plików ("error 404"). Jednak zrobiłem to celowo, gdyż pomyślałem, że umieszczę linki do plików, które w czymś tam komuś pomogły (lub mogą pomóc). Czasami ich macierzysty serwer może być nieczynny, a czasami czynny. A jeśli w ogóle nie jest już czynny, to przecież zawsze można dopytać się autora posta o dany plik (może on przesłać go e-mailem, czy innym sposobem). Tylko proszę mnie o to nie dopytywać.

Bardzo też proszę o to, by traktować ten wątek jako read-only i nie pisać w nim. Chciałbym mieć tutaj swobodne miejsce na ewentualne poprawianie i uzupełnianie tej listy. Jeśli jest jakaś sprawa wymagająca przedyskutowania, proszę założyć nowy wątek w dziale "Pomoc" i tam pytać o szczegóły albo pisać do mnie na PM.

Zdaję sobie sprawę z tego, że mimo, że tak długa - i tak nie jest ona z pewnością kompletna. Jeśli coś jeszcze znajdę, na pewno to uzupełnię.

Każda poniższa pozycja posiada klikalne linki do wątków i konkretnych postów, dzięki czemu można zapoznać się z ewentualnym opisem pliku i komentarzami. Wątki ułożone są chronologicznie, według działów forum.

Dział "Aktualności [Moderowane]":
Dział "Na warsztacie":
Dział "Propozycje":
Dział "Tabor":
Dział "Trasy":
Dział "Tekstury":
Dział "Pomoc":
Dział "Inne":
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę przyjemnego wyszukiwania "smakołyków" :-).
Jarosław Krasuski (@ jaras)

Doc: tutaj.
No cóż... trzeba się powoli zbierać do odejścia z tego forum - nic tu po mnie.

Offline tokarekdawid

  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
"Zagubione" i zapomniane pliki na forum
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Maja 2006, 15:35:44 »
Mimo tego, że to już długo nie było używane. Bo dużo czasu minęło.
Prosiłbym o aktualizację linków. Będę bardzo wdzięczny. Tylko propozycja.
WWW.DREZYNY.KOLEJ.ONE.PL / WWW.SMKS2.HISTO.PL