Autor Wątek:  Śmigielska Kolej Wąskotorowa  (Przeczytany 4417 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pol102

  • Wiadomości: 959
  • Geoinformatyk kolejowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
Śmigielska Kolej Wąskotorowa
« dnia: 01 Grudnia 2012, 02:34:37 »
Witam!

Jak pewnej wąskiej części użytkowników wiadomo, (jestem forum pieniaczem [słowa królika - dop. aut.]) mieszkam w tej części wielkopolski gdzie styczność z koleją jest normą. W MaSzynie tabor wąskotorowy jest defensywą projektów. Chciałbym to zmienić w bardzo prosty sposób. W pierwszej kolejności administracja musi zadziałać na szczeblu decyzyjnym to jest poprzez wydział 'fejsbukłrajterów' albo wg starej, nieadekwatnej nomenklatury, wydział promocji. Chodzi o nawiązanie współpracy z operatorem kolejki. Byłaby to doskonała okazja do zdobycia najlepszego możliwego materiału do modelowania. Pomijam przy tym dźwięki, wymiary, zapach i samą zabawę.

Wybaczcie, że proszę publicznie ale to uniemożliwi sprawie śmierć za plecami.
P.S. Chciałbym aby możliwe było zrobienie tego publicznie i oficjalnie.
P.S.2 Królik powinien pamiętać miejsce o którym piszę bo miał okazję przejeżdżać koło niego.

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Śmigielska Kolej Wąskotorowa
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Grudnia 2012, 10:44:21 »
Napisz wprost o co Ci chodzi. Czy ktoś z Wydziału Promocji ma iść do "operatora kolejki" i zapytać się czy może sfotografować pojazdy?

Offline Mat863994

  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Śmigielska Kolej Wąskotorowa
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Grudnia 2012, 14:02:03 »
pol102   Co za problem?   Chcesz dam Ci numer telefonu do gościa który bardzo aktywnie działa na tej kolejce.  Uprzedzę go o Twoim telefonie ,  raczej problemu nie będzie robił żebyś mógł przyjechać i zebrać materiał.  Tylko najprawdopodobniej będziesz musiał czekać aż uruchomia jakiś pociąg bo inaczej parowozu pewnie nie rozpala.

Po znakach interpunkcyjnych stosuje się jedną spację. Pousuwaj wszystkie te zbyteczne odstępy oraz powstawiaj przecinki.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 03 Grudnia 2012, 09:03:49 wysłana przez Rozi »
PKP INTERCITY

Offline pol102

  • Wiadomości: 959
  • Geoinformatyk kolejowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
Odp: Śmigielska Kolej Wąskotorowa
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Grudnia 2012, 15:26:01 »
Przemo, ostatnio zrobiłeś się zgryźliwy... Niesłusznie korzystasz z ironii gdyż: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,15053.msg216055.html#msg216055

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Śmigielska Kolej Wąskotorowa
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Grudnia 2012, 16:33:10 »
Zgryźliwy? Nie rzucaj fałszywych oskarżeń, bo nie masz nawet podstaw by tak sądzisz. Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to się najpierw dopytaj. Ta wypowiedź to żadna ironia:
Napisz wprost o co Ci chodzi. Czy ktoś z Wydziału Promocji ma iść do "operatora kolejki" i zapytać się czy może sfotografować pojazdy?
Jest pytaniem, które ma na celu rozwinięcie tego:
Chodzi o nawiązanie współpracy z operatorem kolejki. Byłaby to doskonała okazja do zdobycia najlepszego możliwego materiału do modelowania.
czyli abyś opisał jak to ma wyglądać. Tzn. sam nie możesz iść, ale może iść Wydział Promocji, więc wypadałoby sprecyzować to zagadnienie.

Jak napisałbym:
Cytuj
Wydział Promocji mógłby pójść do PKP Cargo, by nawiązać współpracę, zawsze to może wprowadzić jakieś nowości w MaSzynie.
To chyba brzmi tak średnio i żadnej pomocy bym nie otrzymał - co by nie zdziwiło przy tak sformułowanej prośbie.

Offline pol102

  • Wiadomości: 959
  • Geoinformatyk kolejowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
Odp: Śmigielska Kolej Wąskotorowa
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Grudnia 2012, 18:33:22 »
To moja opinia więc nadinterpretujesz. Nie myl opinii z oskarżeniem. Umiem czytać ze zrozumieniem. Nie wiem jak to rozwiąże WP, ale chcę podziałać oficjalnie.

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Śmigielska Kolej Wąskotorowa
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Grudnia 2012, 06:27:04 »
To moja opinia więc nadinterpretujesz. Nie myl opinii z oskarżeniem. Umiem czytać ze zrozumieniem. Nie wiem jak to rozwiąże WP, ale chcę podziałać oficjalnie.

@pol102: Wlacza mi sie czerwona lampka.

Offline pol102

  • Wiadomości: 959
  • Geoinformatyk kolejowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
Odp: Śmigielska Kolej Wąskotorowa
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Grudnia 2012, 21:35:55 »
To moja opinia więc nadinterpretujesz. Nie myl opinii z oskarżeniem. Umiem czytać ze zrozumieniem. Nie wiem jak to rozwiąże WP, ale chcę podziałać oficjalnie.

@pol102: Wlacza mi sie czerwona lampka.

Ale dlaczego? Załatwiłem wszystko grzecznie, jak należy.