Autor Wątek:  Jak w obecnych wersjach symulatora mogę dodawać nowe składy?  (Przeczytany 1038 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ligus

  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Jak w obecnych wersjach symulatora mogę dodawać nowe składy?
« dnia: 10 Września 2012, 17:35:15 »
Witam! tak jak w temacie chciałem zapytać o to w jaki sposób do obecnych wersji czyli np. tych z 2010-2011 mogę dodawać lokomotywy? czy jest to nadal kwestia pobrania nowego loka i dodawania wpisów do danych scenerii czy dzięki zakładce tabor posiadany możemy coś zrobić widzę np ep01 którego w wcześniejszych wersjach umiałem zrobić bez problemu :) natomiast tutaj w "taborze posiadanym" mam ep01 którego nie ma w żadnej trasie w jaki sposób mogę dodać go do jakiejś trasy i tak jak wcześniej pytałem jest to na starej zasadzie pobrania i zabawy z wpisami z czym problemu raczej nie mam czy też z wpisami nie trzeba się tak bawić jak dawniej? Szkoda że tyle naprawdę nowych super mega szybkich pociągów jest prowadzona przez komputer a ja nimi nie pojeżdżę za cholerę moją sugestią było by nie dodawanie takich pojazdów do startera to gracz ma wybrać jakim składem chcę się poruszać a nie że jest prowadzony przez kompa. Z góry thx za odpowiedz.


Proszę zmienić awatar na taki, który nie będzie zawierał wulgaryzmów.
Bocznica.
Rozi


« Ostatnia zmiana: 10 Września 2012, 18:17:31 wysłana przez Rozi »