Symulator EU07 (i nie tylko) > Na warsztacie
Nowa trasa - Coming Soon ;)
tommik:
Czekam ze zniecierpliwieniem.
Powodzenia, wasyl.
wasyl:
Witam!!!
Dokumentację zrobiłem - troche ogólną bo była już 3.00 w nocy, ale trasa już powędrowała na serwer - już niebawem admin udostępni ją w download.
Sierakowiczanin:
Przez przypadek mam już tą trasę,zaraz się przejadę :)Ale linka nie podam,bo to może wbrew woli autora.
Trasa jest wspaniała,baaaardzo realistyczna posiada wiele nowych bloków bajerów i jeszcze 2 niespodzianki ... :)Wasylowi należą się gratulacje.Wszystko działa,nie ma żadnych błędów.
A teraz wracam ją dokończyć ;)
uetam:
--- Cytat: "Sierakowiczanin" ---Przez przypadek mam już tą trasę,zaraz się przejadę :)Ale linka nie podam,bo to może wbrew woli autora.
Trasa jest wspaniała,baaaardzo realistyczna posiada wiele nowych bloków bajerów i jeszcze 2 niespodzianki ... :)Wasylowi należą się gratulacje.Wszystko działa,nie ma żadnych błędów.
A teraz wracam ją dokończyć ;)
--- Koniec cytatu ---
Mhm...Wasyl mnie prosil zebym wrzucil do downloadu, ale na stronke za cholere nie chce wejsc....Wiec wrzuce to tutaj...
--- Kod: ---Witam!!!
Krótki opis:
Trasa Moczniki Zdrój-Kałowo
Trasa jest fikcyjna i w całości zelektryfikowana.
Proszę przeczytać dokumentację (/scenery/moczniki/html/opis.html)
Trasa zawiera: szlak SBL 140km/h, 6 stacji + kilka przystanków, 2 składy towarowe, 3 składy osobowe, trochę górek, podjazdów itp.
Autor: Wasyl
--- Koniec kodu ---
--- Cytuj ---http://eu07.pl/~mateu/calkowo/moczniki_zdroj.zip
--- Koniec cytatu ---
KowiEU:
No traska jest super!!!! wreszcie sie ośemki przestaną marnować:)
ale niestety z FPS nie jest tak różowo na stacji początkowej mam 2-4 takwięc jedyne wyjście zdjąć trakcje i wywalić wszystkie składy.A mój sprzęd to pentium2400 GeForce2 64mb pamięć 256 takwięc nie jest najgorszy.
piszcie ile macie FPSów
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej