Autor Wątek:  Przygotowana Stacja PKP  (Przeczytany 26161 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szczawik

  • Deweloper
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 438
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Grudnia 2011, 17:37:08 »
Cytuj
A jeśli ktoś, kto ma zawsze najwięcej do powiedzenia, chce mieć nową "Energetykę" - bardzo proste. :) Niech zrobi lepszą.
Odchodząc od Waszej dyskusji, @queuedEU zrobił masę fajnych rzeczy, i w tym właśnie tą stonkę, są nawet chyba dostępne na Jego stronie.
Jego screen poniżej:

Offline PanMechanik

  • Wiadomości: 838
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Grudnia 2011, 18:01:46 »
Cytuj
@queuedEU zrobił masę fajnych rzeczy, i w tym właśnie tą stonkę

Czemu więc nie zostały wydane? Zapewne i one nie spodobały się, wymienionej niżej grupie userów.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6165
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Grudnia 2011, 18:06:03 »
Cytuj
@queuedEU zrobił masę fajnych rzeczy, i w tym właśnie tą stonkę

Czemu więc nie zostały wydane? Zapewne i one nie spodobały się, wymienionej niżej grupie userów.
Model nie został przedstawiony na forum do testów, należy pytać autora o powody takiej decyzji.

Jakiej grupie? Proszę o konkretne informacje zamiast wymijających odpowiedzi.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Grudnia 2011, 18:48:47 »
dlaczego warto jeździć doskonale realnym modelem lokomotywy, po beznadziejnie plastikowym, nie mającym związku z realizmem otoczeniem? Tu i tam, sprawa rozchodzi się tylko i wyłącznie o trójkąty. W symulatorze liczy się symulacja,
Odpowiedź na Twoje pytanie dlaczego... : bo wpierw symulacja i realność lokomotywy/pociągu/realizm jazdy, przyspieszeń, hamowań, symulacji aspektów zdarzeń na szlaku, dopiero na samym końcu otoczenie, teren i "pierdoły" w stylu lasu, dróg, jeżdżących pojazdów innych niż kolejowe. Liczą się tu priorytety.  Osobiście wolę jazdę jak najbardziej realistyczną  z "wsiowym" terenem niż mieć piękny teren wokół i jazdę kompletnie odbiegającą od realu. Oczywiście, wszystko co inne niż jazda jest ważne, lecz trzeba postawić na priorytety. Co jest ważne, ważniejsze a co można pominąć lub uprościć.

@mmaciek3905Ile to ja czytałem tu userów z "1 postem", którzy mieli robić trasy, dworce, modele i nagle cisza z ich strony.  Nagle padały dyski, wirusy w kompie, posypały się dane, nie było kopii zapasowych, zupa była za słona itp. Więc nie pisz tu takich rzeczy.

Co do kolegi @krzyk4m. Nie oceniam jego po tym poście w żadnym wypadku, gdyż po prostu NIE DA SIĘ! To, że zaprezentował swoje umiejętności - ok. Niech weźmie plan/zdjęcia/rysunki taboru/budynku i pokaże w dziale "do testów" jego twórczość - wtedy Ci, którzy testują dodatki będą mogli wypowiedzieć się szerzej.

PanMechanik - z tym akurat do twórcy się trzeba zwrócić. A takie pisanie bez sensu i logiki nie wiedząc nic na ten temat (odnośnie wydania) modeli - świadczy albo o niewiedzy piszącego po prostu bzdury.

Zarzuca się osobom chcącym coś tworzyć, że "starszyzna" im podcina skrzydła. A niech Ci "narzekacze" sami wezmą odpalą 3DS-a, i zaczną cokolwiek robić. Nagle ten nie potrafi, ten nie ma materiałów, ten nie ma dźwięków, itp. Krytykować każdy potrafi, al jeśli się prosi o pomoc dla "starszyzny" aby coś zrobić, obfocić już nie ma nikogo. Więc dlatego część dodatków nie jest wypuszczana przez autorów właśnie ze względów na brak pomocy. Wię wszelkiej maści malkontenci - pomóżcie!

Offline skbart

  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Grudnia 2011, 20:37:43 »
Tak wiec realistyczną czy fikcyjną trasę jest w stanie zrobić w parę dni.
Żartujesz? Trasa to masa pracy, no chyba że chcemy mieć proste tory, trawę i parę semaforów gdzieniegdzie.

Bo to brak słów, nie dawno poruszyłem ten problem w innym wątku, że jest wspólne poklepywanie się po pleckach. Niestety ktoś z moderował swoją wypowiedź w tym wątku ale jestem pewien że przeczytałem coś w stylu "że tylko ktoś umie robić mapowanie i niech inni się za to nie biorą" niestety nie pamiętam jak to było dokładnie napisane.
I znowu wypowiadasz się w kwestii na temat której nie masz pojęcia.

Cytat pierwszy: masz maturę? wiesz co to porównanie i przenośnia? widać że trzeba do Ciebie mówić prosty język bo Ty nie rozumieć ... może Ty wrócić lepiej szkoła!!

Cytat drugi: Akurat mam bardzo dobre pojęcie, a Ty, GWIAZDA, pierwszy do klepania po pleckach ...,
Dziękuję za zrozumienie, mmaciek3905, PanMechanik, Tomcio, benek.

aaa... żeby nie było że coś utajam, to są cytaty z wypowiedzi Szoguna


Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6165
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Grudnia 2011, 20:46:07 »
Waść kulą w płot strzelił, gdyż fakty pewne (niezatajone i powszechnie dostępne w tym przybytku) świadczą o tym, iż wypowiedź ta (jako odpowiedź na cytat 1) absolutnie nie ma uzsadanienia w stosunku do Mości Szoguna. Jednocześnie stwierdzam, iż nie ma uzasadnienia pomijanie końcówek fleksyjnych w poszczególnych słowach, ponieważ o prostocie języka to nie świadczy, zaś zrozumienia możliwość nielicho utrudnia.

Mógłbyś też Waść zadbać o czytelność swych słów oraz pewne uporządkowanie, gdyż podane powiązania z wypowiedziami innych obecnych tutaj Gości wprowadzają w błąd i przypisane są one nie tym, którym powinny.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline szogun

  • Wiadomości: 5631
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 566
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Grudnia 2011, 20:48:14 »
widać że trzeba do Ciebie mówić prosty język bo Ty nie rozumieć ... może Ty wrócić lepiej szkoła!!
Może Ciebie coś ominęło skoro masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
masz maturę?
Matura to bzdura!
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Grudnia 2011, 20:54:26 »
Problem polega na tym, że nie ma tu chętnych, by głaskać ludzi, którzy chcą coś zrobić. Ci co coś potrafią mają swoją robotę, mogą pomóc w razie problemu, ale nie będą się rozwodzić nad modelami nie pasującymi do MaSzyny. Od razu dają takim userom zimny kubeł wody na wstępie. Ci co z kolei nie tworzą, zaczynają bronić tych co rzekomo chcieliby coś stworzyć. Gdyby tylko sami tworzyli, to też by się nie głaskali z jakimś użytkownikiem, który chciałby coś zrobić i może się obrazi, a może nie.

Zobaczcie odpowiedź youBy na drugą moją wiadomość, którą napisałem na tym forum po rejestracji: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,14188.msg147205.html#msg147205
Wielu poczułoby się oburzonych, że jak to! Że kolega nie odpowiedział!. A ja to zlałem, robię swoje, widziałem się nieraz z youBy i to równy gość. Trzeba po prostu nie być babą, tylko wziąć się do roboty.

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #38 dnia: 09 Grudnia 2011, 20:57:28 »
A ja to zlałem, robię swoje, widziałem się nieraz z youBy i to równy gość. Trzeba po prostu nie być babą, tylko wziąć się do roboty.
Bo youBy tak ma, że jak mu się nie chce tłumaczyć to woli robić sam, po swojemu. :D
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6165
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Grudnia 2011, 21:01:03 »
Po prostu ktoś kiedyś tyle wstawił, nie wiadomo skąd, jak i dlaczego. Jeśli by było wiadomo, nie omieszkałbym zostawić chociaż wskazówki bądź odpowiedzi.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #40 dnia: 09 Grudnia 2011, 21:01:30 »
A ja to zlałem, robię swoje, widziałem się nieraz z youBy i to równy gość. Trzeba po prostu nie być babą, tylko wziąć się do roboty.
Bo youBy tak ma, że jak mu się nie chce tłumaczyć to woli robić sam, po swojemu. :D
Chodzi o to, że mógł odpisać:
Cytuj
Wiele czynników uwzględniłem, ale nie jestem w stanie ich teraz wypisać.
Ale olał moje pytanie i dał do zrozumienia, że to nie dla mnie wiedza. Chodzi o to, że się nie obraziłem i sobie nie poszedłem, bo kolega zabrał mi grabki :)

Offline skbart

  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Grudnia 2011, 21:02:37 »
Ja umiem czytać, ale Ty chyba nie umiesz odpowiadać bo z Twoich odpowiedzi widać że Twojego EGO Cię z lekka przerasta.

Cytuj
Matura to bzdura!
Tak właśnie podejrzewałem że Matura Cię przerasta. :)

A jeszcze miałem dopisać, Mmaciek3905 napisał że Cię szanuje, szkoda że Ty nie szanujesz innych, zwłaszcza nowych użytkowników forum ... naprawdę zjadłeś wszystkie rozumy ... naprawdę uważasz że jesteś najmądrzejszy? Jeśli tak to bardzo Ci współczuję bo posiadasz ogromne brzemię. Ja bym nie podjął się uniesienia takiego ciężaru odpowiedzialności. (... rozumiesz te słowa, czy mam napisać prościej?)

Ponieważ w czasie pisania przeskoczyło parę wiadomości, mój post jest skierowany do Szoguna ;)

Cytuj
Waść kulą w płot strzelił, gdyż fakty pewne (niezatajone i powszechnie dostępne w tym przybytku) świadczą o tym, iż wypowiedź ta (jako odpowiedź na cytat 1) absolutnie nie ma uzsadanienia w stosunku do Mości Szoguna. Jednocześnie stwierdzam, iż nie ma uzasadnienia pomijanie końcówek fleksyjnych w poszczególnych słowach, ponieważ o prostocie języka to nie świadczy, zaś zrozumienia możliwość nielicho utrudnia.

Nie strzeliłem bo o to "Mości Szogun" właśnie nie rozumie co to skrót myślowy. A pomijanie końcówek fleksyjnych nie wynika z mojej nie wiedzy a jednie jest żartem, fraszką która miała na celu uwypuklić brak zrozumienia formy pisanej przez niektórych użytkowników tego forum.

Aż dziw że jeszcze się nie wtrącił REWIZOR :)
« Ostatnia zmiana: 09 Grudnia 2011, 21:12:28 wysłana przez skbart »

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6165
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #42 dnia: 09 Grudnia 2011, 21:07:43 »
Ponieważ w czasie pisania przeskoczyło parę wiadomości, mój post jest skierowany do Szoguna ;)
Zaś niektóre z tych wiadomości mogą być skierowane do Ciebie :P
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline szogun

  • Wiadomości: 5631
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 566
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #43 dnia: 09 Grudnia 2011, 21:09:50 »
Nie czuję się obłożony żadnym ciężarem czy coś w tym stylu. Ja podtrzymuję że nie obrażałem czy obsmarowywałem @krzyk4m tylko krótko przekazałem to co miałem do przekazania.

Amen.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9228
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 748
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #44 dnia: 09 Grudnia 2011, 21:12:08 »
Dajcie już spokój, bo w tym wypadku racja jest po obu stronach, a nawet jak jej nie ma, to trzeba się z tym pogodzić i iść na jakiś kompromis. To tak jak w życiu nie raz trzeba zagryźć zęby przyznać ją komuś i iść dalej. Choć nie raz po prostu jej nie ma, ale robi się tak dla spokoju. Jedna strona nie przekona drugiej i tyle. Tylko nie raz się tak zastanawiam po co toczycie takie pyskówki? Do osób wielce pokrzywdzonych, jeśli Wam tak źle, sami twórzcie i będziecie spokój. Ja problemu nie widzę. Temat był nie raz poruszany.
« Ostatnia zmiana: 09 Grudnia 2011, 21:17:17 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6165
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #45 dnia: 09 Grudnia 2011, 21:16:03 »
Oj Sawi, dym na forum jest bardzo ciekawą formą rozrywki, szczególnie gdy się podchodzi do tego na luzie :D
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline skbart

  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #46 dnia: 09 Grudnia 2011, 21:18:47 »
Dajcie już spokój, bo w tym wypadku racja jest po dwóch stronach, a nawet jak jej nie ma to trzeba się z tym pogodzić. Jedna strona nie przekona drugiej i tyle. Tylko nie raz się tak zastanawiam po co toczycie takie pyskówki?

Bo za każdym razem jest tak samo, ktoś nowy się pojawia i od razu dostaje po głowie!
Ciekawy jestem jakie by były komentarze gdyby coś takiego pokazał Ra, albo Benek z całym szacunkiem dla ich ciężkiej pracy.
A po co pyskówki, w końcu po to jest forum że by GRZECZNIE wypowiedzieć swoje zdanie :) z lekką dozą ironi.



Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9228
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 748
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #47 dnia: 09 Grudnia 2011, 21:20:31 »
Zgoda, tylko zapewne się zgodzisz, że każdy z nas pracuje na tak zwane dobre imię i swoją opinię. @Ra to dla mnie mega mózg dzięki, któremu exe wyszło z zastoju. Naprawił sporo bolączek dręczących je od dawna i dodał mnóstwo ulepszeń i tak sądzę nie od dziś. Benny to koleś, który pozytywnie zaskakuje i stara się jak  może, mało tego nie raz nawet coś robi ponad stan :). Ma swój udział w rozwoju symka i to się chwali. Nie jest tak samo uwierz. Jedynie jest taka samo pod względem, że przybywa narzekaczy, ale jak zwykle chętnych rąk do roboty garstka.
« Ostatnia zmiana: 09 Grudnia 2011, 21:27:49 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline skbart

  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #48 dnia: 09 Grudnia 2011, 21:22:56 »
O! właśnie widać jak Szogun pracuje na swoje dobre imię ... Jakoś mnie to nie urzekło.

Widzę że zmodyfikowałeś swój post, źle mnie nie zrozum, ja nie narzekam, ja i tak podziwiam ludzi którzy mają czas na rozwijanie symulatora. Ja narzekam na ludzi którzy krytykują z definicji każdego kto chce coś zrobić lub zaproponować a nie są to osoby z "kółka różańcowego".
« Ostatnia zmiana: 09 Grudnia 2011, 21:29:18 wysłana przez skbart »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9228
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 748
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #49 dnia: 09 Grudnia 2011, 21:32:26 »
Nie jestem adwokatem Bartka, ale coś Wam powiem, zejdźcie już z niego. Chłopak już jest nieźle sfrustrowany i widzę, że powoli dojrzewa. Wcześniej za nim nie przepadałem, to fakt i nie ukrywam tego, ale teraz widzę, że się serio stara. W młodości robi się różne głupoty. Sam byłeś młody więc wiesz jak to jest. Co do modeli tej stacji to faktycznie w Maszynie ona nie bardzo ma prawo bytu. Jeśli ten zapał kolegi @krzyk4m nie jest słomiany to zrozumie tą nazwijmy krytykę i się nie podda i z czasem dojdzie do perfekcji, ale na to potrzeba czasu.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #50 dnia: 09 Grudnia 2011, 21:36:56 »
Widzę że zmodyfikowałeś swój post, źle mnie nie zrozum, ja nie narzekam, ja i tak podziwiam ludzi którzy mają czas na rozwijanie symulatora. Ja narzekam na ludzi którzy krytykują z definicji każdego kto chce coś zrobić lub zaproponować a nie są to osoby z "kółka różańcowego".
Ja sądzę, że gdyby całą ideą grupy Devsów/Beta było podcinanie skrzydeł „juniorom” to dział publikacje świeciłby pustkami. Myślę, że czas najwyższy zakończyć te wylewanie żalów i zacząć dążyć do perfekcji.
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6165
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 870
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #51 dnia: 10 Grudnia 2011, 09:44:45 »
nie są to osoby z "kółka różańcowego".
I znowu to samo… postulujesz istnienie jakiegoś kółka, ale nie podajesz konkretów.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9228
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 748
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #52 dnia: 10 Grudnia 2011, 22:30:30 »
@YouBy bo to kółko, to zapewne tajne obrady okrągłego stołu ;). Tylko nie bardzo mi tam ten różaniec coś pasuje heh.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #53 dnia: 11 Grudnia 2011, 00:28:58 »
@YouBy bo to kółko, to zapewne tajne obrady okrągłego stołu ;)
Jak dotąd spotkania odbywały się tylko przy prostokątnych :) Co prawda u jednego admina taki okrągły stoliczek jest, ale nie było przy nim żadnych obrad (poza naprawą drukarki :p).

Problem polega na tym, że Użytkownicy często spotykają się z materiałami, które prezentują rzeczy w MaSzynie, których sami nie posiadają. I stąd wg mojej opinii wniosek o "Kołach Wtajemniczenia", "Grupach Trzymających Dodatki" i innych nepotyzmach. Zapominają, że ktoś, kto zrobił dodatek nie ma żadnego obowiązku się nim dzielić. Albo dodatki, które nie uzyskały akceptacji. W jednym i w drugim przypadku Twórcy często dzielą się nimi na swoich stronach prywatnych. Prosty przykład - twórczość @Sigmana. Jeżeli ktoś chce promować swoją twórczość na Forum MaSzyny, musi się liczyć z koniecznością przejścia procedury akceptacyjnej. Po to, aby aby nie było z nimi problemów, a jakość zawartości Paczek Całościowych była na możliwie wysokim poziomie. Wprowadzenie testu dodatków jak widać skutkuje prostą rzeczą - ilość wiadomości o nieprawidłowym działaniu dodatków jest marginalna. Ciekawe też jest to, że sporo osób sygnalizuje problem z płynnością symulacji, natomiast stwierdzanie w stosunku dodatków ich nieoptymalności traktuje jako "czepialstwo i wiązanie rąk".Z drugiej strony, ciekawie ile osób napisało do @krzyk4m z prośbą o udostępnienie jego modelu, a następnie umieściło go samodzielnie w scenerii i cieszy się z dodatku (do tego jeszcze mitycznego "unoffa" - tak, tak, niepublikowany dodatek jest z automatu "unoffem"). Przecież tego nikt nie zabrania - każdy ze swoją kopią Symulatora robi to co chce. Więc w czym problem?
« Ostatnia zmiana: 11 Grudnia 2011, 19:07:21 wysłana przez Quark-t »
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline nastawniczy

  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #54 dnia: 11 Grudnia 2011, 18:29:42 »
Chciałbym dodać od siebie pewien według mnie istotny fakt. Macie Państwo rację że powstaję coraz to nowsze gry z bardzo dobrze odwzorowaną rzeczywistością i oczywiście Maszyna musi również rozwijać się w tym kierunku jednak kluczem do sukcesu w całej tej sytuacji jest optymalizacja która w Maszynie niestety pozostawia nadal wiele do życzenia.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 444
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #55 dnia: 13 Grudnia 2011, 11:56:03 »
Jak widać pierwszy post tego wątku, to kij w mrowisko. Nie ma żadnej współpracy z kolegą który założył ten temat. Była pusta propozycja i brak zainteresowania przez ostatni tydzień. Ani słowa polemiki.
Na temat krytyki napiszę tak: @Szogun dostał w dziale testów potężne cięgi za swoje modelowanie. Nie obraził się, tylko pracował i uzyskał efekty. Jest przykładem że jeśli ktoś chce zostać modelarzem, to zostanie. Wszyscy inni tracą swój słomiany zapał szukając wymówek.

Offline Sodabeer

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #56 dnia: 13 Grudnia 2011, 19:51:36 »
Tutaj widać niestety tylko słomiany zapał kolegi @krzyk4m, który napisał kilka postów, a potem forum mu się znudziło, albo o nim całkowicie zapomniał. Jeśli bardzo zależałoby mu na tym, to napisałby coś w tym wątku, a pierwsze wszedł na forum. Również uważam tak jak kolega @Mutopompka, po jednej rzeczy nigdy nie da się ocenić czyjejś pracy.

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Odp: Przygotowana Stacja PKP
« Odpowiedź #57 dnia: 13 Grudnia 2011, 20:58:02 »
A zauważyliście Koledzy, że kol. @krzyk4m nie logował się na forum od 6 grudnia? Gratuluję posiadania szklanej kuli, która Wam powiedziała, że olał/znudziło mu się Forum.

Tymczasowo zamykam, jak ktoś będzie chciał coś tutaj SENSOWNEGO dopisać, to proszę najpierw o PW.
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t