Symulator EU07 (i nie tylko) > Publikacje

 Karty pracy

<< < (2/4) > >>

Bartek 15:
Te karty pracy są poprostu super, chociaż ich wypełnianie jest troche zawiłe ale dzięki instrukcji już się połapałem.
SUPER POMYSŁ!!!

ET22_RULZ:

--- Cytat: "Szmytek" ---Błehehe, no i toru niewłaściwego też, jest przecież częściej używana i prostrza nazwa - tor o kierunku ruchu przeciwnym do zasadniczego :)
--- Koniec cytatu ---

Toru niewlasciwego nigdy nie bylo, jest to termin wymyslony przez kolejarzy, a rozkazy szczegolne wycofano OIDP przed 1998r. W R1 z 1970 sa jeszcze rozkazy szczegolne.

Szmytek:

--- Cytuj ---Toru niewlasciwego nigdy nie bylo, jest to termin wymyslony przez kolejarzy,
--- Koniec cytatu ---


Jak nie było? Przecież nawet w instrukcji E1 było pisane "jadącego po torze niewłaściwym"! (np. przy okazji sygnału Pc2)

ET22_RULZ:

--- Cytat: "Szmytek" ---Jak nie było? Przecież nawet w instrukcji E1 było pisane "jadącego po torze niewłaściwym"! (np. przy okazji sygnału Pc2)
--- Koniec cytatu ---

Sygnal Pc2 "Oznaczenie czola pociagu (pojazdu trakcyjnego jadacego luzem, ciezkiego pojazdu pomocniczego, maszyny torowej) jadacego w kierunku przeciwnym do zasadniczego po torze szlaku dwutorowego bez dwukierunkowej samoczynnej blokady liniowej."

ShaXbee:
Szmytek: nie spieraj się z ET22_RULZ, gwarantuje że zna on przepisy znacznie lepiej od Ciebie :) Toż to chodząca encyklopedia :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej
Powered by Advanced Topic Prefix Pro
Powered by SMFPacks Likes Pro Mod