Autor Wątek:  Wszystkie wpisy pojazdów  (Przeczytany 3062 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Atroth

  • Gość
Wszystkie wpisy pojazdów
« dnia: 04 Października 2010, 15:52:40 »
Witam!
Czy mógłby ktoś udostępnić wpisy wszystkich pojazdów. Szukałem na forum ale znalazłem tylko to: http://eu07.pl/forum/index.php?topic=6299.0  A przydałby się spis wszystkich lokomotyw i wagonów.Gdyby ktoś by wrzucił do ściągnięcia,byłbym wdzięczny.
« Ostatnia zmiana: 04 Października 2010, 15:54:59 wysłana przez REWIZOR »

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wszystkie wpisy pojazdów
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Października 2010, 15:54:41 »
A można przecież z poziomu startera RA ustawić wszystkie obiekty. Poszukaj zakładki składy. Ustaw tryb pracy minimum normalny.

Atroth

  • Gość
Odp: Wszystkie wpisy pojazdów
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Października 2010, 15:57:44 »
Tak wiem że można ale wolę zmieniać wpisy ręcznie (przyzwyczajenie)

Offline libertyn89

  • Wiadomości: 2002
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Wszystkie wpisy pojazdów
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Października 2010, 16:01:46 »
Cos slabo szukales… U samej gory dzialu pomoc dorazna jest wyjasnione wszystko jesli chodzi o owe mityczne wpisy. Sam temat walkowany wiele razy. Osobiscie nie wydaje mi sie, aby istanial taki spis, ktory uwzglednia blisko 800 tekstur.
« Ostatnia zmiana: 04 Października 2010, 16:29:20 wysłana przez libertyn89 »
Pozdrawiam, Karol

gumini

  • Gość
Odp: Wszystkie wpisy pojazdów
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Października 2010, 19:28:09 »
Ja gdy byłem ba(aaaaaaaaaaa)rdzo młodym maszynowcem i uczyłem się robienia wpisów to stworzyłem takie coś: (załącznik)

Jest ogrom błędów bo tekstury się nadpisywały i nie pasowały. potrzeba bylo modeli ale i ja sporo eksperymentowałem. Na życzenie autora tematu jest to umieszczone. Używać na własną odpowiedzialność.

Nie jest to kompatybilne z Paczką Całościową 2009 i w ogóle to nie ponoszę odpowiedzialności za to.

Usunąłem załączniki. Skoro są błędy nie powinny być publikowane!
Krzysiek626
« Ostatnia zmiana: 05 Października 2010, 12:52:13 wysłana przez Krzysiek626 »

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Wszystkie wpisy pojazdów
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Października 2010, 22:38:15 »
Skoro nie jest kompatybilne z PC2010 oraz jest wiele błędów to mam pytanie. Po co umieszczać? No i jeszcze dopisek, że nie ponosisz odpowiedzialności. Cóż. Gdybyś stworzył wpisy do PC2010 ułatwiłoby to dla niedoświadczonych userów wiele pracy związanych z wpisami do scenerii.

A wiadomo, że już odchodzimy od supportowania starszych wersji symka.

Offline muri

  • Wiadomości: 627
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Wszystkie wpisy pojazdów
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Października 2010, 00:39:24 »
Temat jest niepoważny... Pomijając fakt że wałkowany dziesiątki razy, to wystarczy odpalić dział pomoc, trzeci wątek przyklejony od góry o obiecującym tytule Wpisy do każdego pojazdu!:
http://eu07.pl/forum/index.php/topic,7430.0.html. @Atroth, zajrzałeś tam? wogóle próbowałeś szukać poza wpisaniem czegoś do szukajki (która działa tak jak działa... trzeba z tym żyć)
Ten topic to wszystko w tym temacie, jak to mawiał mój fizyk "no kolorki są, ładnie jest"... Kurde, prościej sie nie da. Jeżeli ktoś z tego tutoriala nie zrozumie co i jak, to nie sądzę żeby cokolwiek mu pomogło. Do niektórych rzeczy trzeba dojść samemu, myślę że sam pomysł podania na tacy wszystkich wpisów do całego taboru jest pomylony.
A jak parę razy wejdzie tekstura nie na ten model co ją ktoś kiedyś zrobił, i sie wszystko porozjeżdża, to też walor edukacyjny - znaczy tak nie zadziała i trzeba tę teksturę odpalać na innym modelu.

Po tym co napisał @muri, dodam: "nic dodać, nic ująć".
Zamykam.

REWIZOR
« Ostatnia zmiana: 05 Października 2010, 07:31:42 wysłana przez REWIZOR »