Autor Wątek:  Problem z robieniem screenów Win7.  (Przeczytany 3201 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mytnik

  • Wiadomości: 576
  • Administrator
    • Zobacz profil
    • Mój kanał na YT
  • Otrzymane polubienia: 1
Problem z robieniem screenów Win7.
« dnia: 23 Grudnia 2009, 16:42:53 »
Witam.
Mam problem z robieniem screenów. Robiąc Print Screenem, działa na pulpicie, ale gdy włączę Maszynę już nie.
Ze Screenerem i Frapsem jest to samo. Widziałem kiedyś podobny wątek, ale w szukajce nic nie znalazłem.

Offline AtapiCl

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4426
    • Zobacz profil
    • O warszawskiej części linii kolejowej nr 7 Warszawa – Lublin i nie tylko ;)
  • Otrzymane polubienia: 212
Odp: Problem z robieniem screenów Win7.
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Grudnia 2009, 16:45:01 »
Robisz screeny w trybie pełnoekranowym, czy w okienku? W zależności od tego jak masz, zmień sobie na okienko/pełny ekran (czyli odwrotnie niż masz teraz) i sprawdź.

Offline Mytnik

  • Wiadomości: 576
  • Administrator
    • Zobacz profil
    • Mój kanał na YT
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Problem z robieniem screenów Win7.
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Grudnia 2009, 16:52:59 »
Zmieniłem na okienko i dalej to samo.
EDIT:
Znalazłem ten wątek http://eu07.pl/forum/index.php/topic,11873.msg116100.html#msg116100
Spróbowałem sposobem @Monczana ale nie działa. Wklejając do Painta mam tylko czarny obraz, ale gdy przełączę na pulpit i zrobię Print Screena to już jest ok. Pomoże ktoś ??
EDIT: Ściągnąłem sobie program Gadwin PrintScreen. Teraz gdy odpalę maszynę w okienku i zrobię PrtSc wszystko jest ok. Tylko naciskając F1 i F8 nie widzę godziny i FPS-u.  Jak to rozwiązać ??
« Ostatnia zmiana: 24 Grudnia 2009, 11:21:23 wysłana przez brave »

Offline surgeon

  • Wiadomości: 659
  • Zmierzły, opryskliwy, czepialski i mądrala :D
    • Zobacz profil
    • SCN
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problem z robieniem screenów Win7.
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Grudnia 2009, 11:47:08 »
Musisz kilka razy szybko kliknąć PrtScn. Za pierwszym razem wklei ci się "zepsuty" obrazek (np. właśnie cały czarny), za drugim szybkim klikaniem PrtScn powinien być już prawidłowy.
Ra: Ostatnio dochodzę do wniosku, że cybernetycznie to kura ma podobne skomplikowanie, co obecne komputery. A jest tańsza, zdrowsza, a jak się zepsuje, to wywalić na kompost można.