Autor Wątek:  problemy i tylko one  (Przeczytany 2415 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojmar

  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
problemy i tylko one
« dnia: 27 Marca 2009, 14:06:05 »
Witam jestem tu nowy. Wiem, co się o takich mówi, że umieją zagracać i wogóle.. Mi chodzi o coś innego.
Mianowicie mam kilka pytań dotyczących obsługi "Maszyny" i wogóle całego symka. Od czasu, kiedy kumpel dał mi grę, początkowo nie mogłem się w niej połapać (mam trochę inny układ klawiatury - "laptop" - trzeba robić z "Fn+NumLK" ) ale jak już zacząłem kręcić, to osiągałem nawet niezłe prędkości. To tak w woli ścisłości.
Ale od pewnego czasu gra zaczęła mi "wywal..." yyy wyrzucać błędy, typu "scene parse error near node", albo, "cannot load dynamic object st44-2984 from PKP\M62_new\ST44" (tam miałem pliki) YYY... nie wiedziałem co to znaczy. Krótko "wściekałem się". Myślałem, cóż to moze być jeśli mam (chyba) dobrze ustawione, to skąd błędy? Może coś nie zostało wpisane w Textures.txt? Nie wiem. Nie znam się na tej technice!
Ostatnio nawet po skleceniu składu jakiegoś ET22 z wagonami Adu itp po oczekiwaniu jak się wszystko to załaduje gra wogle się nie odpaliła! Nie wiem co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Skończyło się na tym, że już nie mogę jej uruchomić!
PS. mam C2Duo 3GHz, GF 9300, 3 GB pamięci; 15,4" WXGA
Proszę o pomoc. Gdyby ktoś mi poradził co dalej..

Offline TeKatka

  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: problemy i tylko one
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Marca 2009, 14:08:17 »

Offline Żuk

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1085
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: problemy i tylko one
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Marca 2009, 14:57:29 »
Opis problemu przedstawiony w taki sposób nic nie podpowiada. W Twoim poście panuje chaos i wielki **** bałagan.
Samo określenie
Cytuj
ale jak już zacząłem kręcić, to osiągałem nawet niezłe prędkości. To tak w woli ścisłości
mówi wszystko za siebie. Na moje oko to odbierasz Maszynę jako grę arkadową.
Radziłbym więcej nie używać słowa
Cytuj
"gra"
w stosunku do Maszyny 424.
Zobacz sobie dział "pomoc" ( wątki przyklejone ), tematy innych użytkowników, wówczas zobaczysz jak prawidłowo należy przedstawiać i opisywać swój problem. Poszukaj sobie co oznacza określenie LOG.
« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2009, 22:32:07 wysłana przez Quark-t »

Offline Szociu

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 828
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 54
Odp: problemy i tylko one
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Marca 2009, 15:01:49 »
Podejrzewam, że kolega nie posiada paczki całościowej.
Pobierz stąd:
http://eu07.pl/download/calosciowe/ ,
pliki:
paczka1.7z.001-006 (paczka nieoficjalna, ale najnowsza)
lub
EU07[1].part01.rar - EU07[1].part04.rar (paczka oficjalna, trochę starsza).

Tutaj jeśli nic nie będziesz zmieniał w plikach scn nie powinno być takich błędów, o jakich napisałeś.

Pozdrawiam.
Piotrek