Autor Wątek:  Problem z trasą Drawinowo.  (Przeczytany 4276 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 418Da

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 67
  • ...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z trasą Drawinowo.
« dnia: 06 Stycznia 2009, 17:59:59 »
Witam. Gdy próbuję włączyć trasę Drawinowo bez trakcji, jej poszukiwania, i uwzględniania spadku napięcia na niej to po kilku sekundach po włączeniu symka wyłącza mi się. Czytałem w którymś wątku, że wyłączenie tych obiektów powoduje większy fps na trasie. A Drawinowo z siec. trakcyjną wynosi około od 2 do 10 fps. Używam exe z Dizel Packa i startera @Ra. Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam. 418Da
060DA Rulez!

Offline P.J.

  • Wiadomości: 176
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Odp: Problem z trasą Drawinowo.
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Lutego 2009, 20:42:41 »
Na początek poproszę administratorów tego forum o scalenie tego wątku z innymi poruszającymi problem Drawinowa bo zaczyna się tu mnożyć o tych wątków - wybrałem pierwszy lepszy a umieszczać tego samego problemu w kilku nie będę.

A teraz do sedna.
Nie mam problemu z uruchomieniem trasy Drawinowo. Problem pojawia się w czasie uruchomionej scenerii. Od czasu wgrania exe kursa (potem na kopii tego exe zainstalowałem exe youbyia) ta sceneria (i tylko ta) mi się zawiesza. Przed wgraniem exe kursa chodziła bez problemów. Jedynym lekarstwem wydaje się zainstalowanie na tą scenerię exe starszego, niż exe kursa. Niestety nie posiadam maszyny już ze starszym exe, pozostaje pytanie czy instalowanie starszego exe na nowszy (oczywiście gdzieś na jakieś kolejnej kopi) ma sens?
No chyba, że na rozwiązanie problemu jest inny sposób, którego akurat nie znam.
Prawdziwy Wielkopolanin: Poznań  Główny - Środa Wielkopolska - Jarocin - Ostrów Wielkopolski - Kępno - Kluczbork - Lubliniec - Tarnowskie Góry - Bytom - Katowice - Kraków Główny i 170 kilometrów wielkopolskiego szlaku.

Offline Rudzik

  • Wiadomości: 2028
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 104
Odp: Problem z trasą Drawinowo.
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Lutego 2009, 21:41:36 »
Piszesz, że próbujesz na EXE Kursa. A ściągnij z Dizelpaka najnowsze.

Offline Tisos

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 37
  • Tisos does not exist xD
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problem z trasą Drawinowo.
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Lutego 2009, 15:08:02 »
Też mam EXE z DiselPacka. Zaistalowałem Drawinowo (pobrałem z >Katalog dodatków<), odpalam i śmiga. Może słaby komp i RAM nie nadąża? :D A i też mam starter Ra (piękny wynalazek)...

EDIT: A i oczywiśćie wszystkie pliki z Drawinowo. Mam na myśli scenerie, jak i update v1.1 oraz do v1.2 itp.
PozdRo! ;)
Ulubione lokomotywy: EU07 (4E), EP09, ET22, EP07-10xx, SU46, SM42, oraz EZT: EN57, ED72...

Offline P.J.

  • Wiadomości: 176
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Odp: Problem z trasą Drawinowo.
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Lutego 2009, 19:11:57 »
Cytuj
A ściągnij z Dizelpaka najnowsze
No na exe youbyia mi się nie zawiesza, ale AI dziwnie steruje pojazdami (w połowie trasy zdążę IC-kiem wyprzedzić pośpiecha) i właściwie misja nie wychodzi.

Cytuj
Może słaby komp i RAM nie nadąża?
Grafika GF 7600GT 256MB 128bit  Pamięć 1024MB Procek Athlon 64 3600 dwurdzeniowy więc raczej nie wina kompa.
« Ostatnia zmiana: 09 Lutego 2009, 19:23:41 wysłana przez REWIZOR »
Prawdziwy Wielkopolanin: Poznań  Główny - Środa Wielkopolska - Jarocin - Ostrów Wielkopolski - Kępno - Kluczbork - Lubliniec - Tarnowskie Góry - Bytom - Katowice - Kraków Główny i 170 kilometrów wielkopolskiego szlaku.

Offline 418Da

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 67
  • ...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problem z trasą Drawinowo.
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Lutego 2009, 19:30:41 »
Cytuj
Może słaby komp i RAM nie nadąża?
Chyba tak. Bo mi w kazdym miejscu symek się zacina. W niektórych miejscach takich jak Grabówek albo szlak pomiędzy Włodowicami a jakąś tam stacją (nie wiem jak się dokładnie nazywa) jest trochę więcej FPS. A trakcję chce wyłączyć, bo trakcja jest główną przyczyną spadku.
« Ostatnia zmiana: 09 Lutego 2009, 19:36:22 wysłana przez 418Da »
060DA Rulez!