Autor Wątek:  Kilka screenow do obejrzenia :-)  (Przeczytany 4373 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


Offline Sm42

  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Kilka screenow do obejrzenia :-)
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lutego 2004, 11:43:38 »
Wow to jest zaje..fajne:)

P.S.Jaka to trasa??

Pozdrawiam
Sm42

Offline mar07

  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Kilka screenow do obejrzenia :-)
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Lutego 2004, 12:16:45 »
Czyżby powstawała czeska wersja symulatora? Czy można prosić o parę słów wyjaśnienia?
Pozdrowienia dla wszystkich mk

Offline Dżyszla

  • Wiadomości: 444
    • Zobacz profil
    • mgr inż. Dżyszla Homepage
  • Otrzymane polubienia: 6
Kilka screenow do obejrzenia :-)
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Lutego 2004, 12:41:25 »
Cytuj
http://www.normanet.pl/winger/eu07/patyki2.jpg

Dokąd i po co (za darmo coś rozdają?) taka kolejka? :D:D:D Czy to tylko po wypłatę? A może to nowa zmiana przyjechała? Hehehehehehe

Offline gdynianin

  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Kilka screenow do obejrzenia :-)
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Lutego 2004, 12:44:54 »
A może to korek?

Offline Dewik

  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Kilka screenow do obejrzenia :-)
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Lutego 2004, 12:51:33 »
Hmmmm....Jestem bardzo Ciekawy...te screeny dały mi duzo do myslenia...Widze tam Ep05 ale jazda i nowe wagony IC...Hmm ja tylko tak dyskretnie zapytam,bedzie to w nowej aktualizacij??? :PP
o to ja i moi ludzie:)

Offline Winger

  • Administrator
  • Wiadomości: 1466
    • Zobacz profil
    • http://www.winger.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 25
Kilka screenow do obejrzenia :-)
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Lutego 2004, 02:43:44 »
Wiec generalnie to moj czeski znajomy zalatwil niekompletny model wagonu Bmz oraz kompletny (bez kabiny) model czeskiej lokomotywy 141 (odpowiednik naszej EP05). Jako ze powoli siodemka i nasze wagony zaczynaja mi sie nudzic ;) to uzywam tych czeskich modeli.
Sa one bardzo szczegolowo wykonane, maja conajmniej dwa razy tyle trojkatow co nasze, ale wplywa to zabojczo na wydajnosc symulatora, jesli jest tego wiecej w scenerii.

Model tego loka zostanie udostepniony za pare dni w dwoch wersjach (low-detail & high-detail), wagon na razie nie bo nie jest ukonczony (brak mu zderzakow i przyleglych elementow).

Screeny zostaly wykonane na trasie Pita, ktora to bedzie za kilka dni gotowa - trwaja ostatnie prace nad eventami. Sklad ze screenow na tej trasie wyciaga srednio ok. 30-35 FPS (P4 2,1GHz, Gainward Gf3 Ti200 64MB, 512 MB DDR). Na tej samej konfiguracji sprzetowej trasa Quarka z trakcja wyciaga srednio 10 FPS na stacjach i 20-25 w trasie, wiec sadze, ze nowy update bedzie hitem, tymbardziej iz trasa ta zostala stworzona glownie pod EN57, na ktorego tak wszyscy czekaja z niecierpliwoscia.
Pozdrawiam,
Winger