Autor Wątek:  Testury loków - aktualizacja  (Przeczytany 4113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nicolass

  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Testury loków - aktualizacja
« dnia: 21 Lutego 2004, 19:13:04 »
Witam, jak niektórzy wiedzą jestem autorem strony z nieoficjalnymi dodatkami do symka oraz emblematami z forum - www.nicolass.prv.pl

Dziś spora aktualizacja na stronce, sporo nowych tekstur do pobrania, niektóre naprawdę ładnie zrobione. Zachęcam do pobierania. Zachęcam autorów dodatków do symka do przysyłania ich do mnie z opisem (dodatek, opis, autor, wersja, zdięcie z symka, jak wgrac). Zamieszczam raczej wszystko co dostaje na maila, nawet jeżeli nie prezentuje zbyt wysokiego poziomu.

Kontakt, zgłaszanie nowych dodatków, wysyłanie emblematów (wraz z ksywą z tego forum): nicolass@poczta.fm
Pozdrawiam, Nicolass

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: Testury loków - aktualizacja
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Lutego 2004, 20:33:11 »
To ja zadam pytanie: po co tworzyć stronę z dodatkami, skoro na www.eu07.pl jest dział z dodatkami? Może jestem za głupi na to, ale sensu nie widzę, tworzy się tylko bałagan.

Offline Inter City

  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Testury loków - aktualizacja
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Lutego 2004, 20:39:35 »
miedzy innymi poto zeby odciazyc administratorów. Kazdy plik jaki był tam zgłaszany oni musieli "ocenzurować" natomiast strona Nicolass'a zawiera tylko te nieoficjalne i ich sciagniecie jest "na własną odpowiedzialność"
Inter City - Polskie Porządne Pociągi

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Testury loków - aktualizacja
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Lutego 2004, 20:42:50 »
Cytat: "Inter City"
miedzy innymi poto zeby odciazyc administratorów. Kazdy plik jaki był tam zgłaszany oni musieli "ocenzurować" natomiast strona Nicolass'a zawiera tylko te nieoficjalne i ich sciagniecie jest "na własną odpowiedzialność"


Heh, można i tak to tłumaczyć...

Offline Pit

  • Wiadomości: 372
    • Zobacz profil
    • http://www.pit.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Testury loków - aktualizacja
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Lutego 2004, 21:21:15 »
|andy| chodziło o to, ze niektore tekstury sa malowankami i nie wszystkim sie podobaly. Na strone Nicolassa wlasnie sa takie teksturki.

Widac ze nie czytasz forum :)
Reaktywacja ?

Offline Nicolass

  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Testury loków - aktualizacja
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Lutego 2004, 21:24:05 »
Na www.eu07.pl w dziale dodatki autorzy starają się zamieszczać tylko to co reprezentuje sobą jakiś poziom (Tak nawiasem co tam robią elementy pulpitu dla EP23/ET22? aż od nich paintem na kilometr jedzie...). Ja zamieszczam na mojej stronie wszystko to co przysyłają mi userzy. Bo umieszczenie jakiegoś dodatku na stronie to motywacja do dalszej pracy, do zwiększania jakości swoich prac itp.

Mam nadzieję że userzy tego forum nie będą nieśmiali i przyślą mi wszystko co zrobili w domowym zaciszu. Dla nich jest ta stronka.

PS: Jestem ciekaw czy ten model tramwaju i te fajne trasy a'la kolejka górska co kiedyś autorzy dla zabawy zrobili, znajdą się na eu07.pl lub u mnie w download'dzie. Można by się wtedy nieźle zabawić ;-)
Pozdrawiam, Nicolass

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Testury loków - aktualizacja
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Lutego 2004, 21:29:38 »
Cytat: "Pit"
|andy| chodziło o to, ze niektore tekstury sa malowankami i nie wszystkim sie podobaly. Na strone Nicolassa wlasnie sa takie teksturki.

Widac ze nie czytasz forum :)


Ok, już pojmuję. A forum czytam ;)  Do Nicolass: kabina do byka może temu jest w download, że została tam wysłana :> Te tekstury, które wiszą u Ciebie na stronie zostały wysłane i odrzucone, czy nie zostały w ogole wysłane do weryfikacji? (nie czepiam się, tylko pytam)

Offline Nicolass

  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Testury loków - aktualizacja
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Lutego 2004, 21:42:55 »
To co ludzie wysyłają to ja umieszczam, nie pytam się o powód wysłania dodatku (bo po co?) tak więc niektóre pliki z eu07.pl mogą się dublować z moją stronką.
Pozdrawiam, Nicolass