Autor Wątek:  Odp: Zmiany w trasach zależne od godziny uruchomienia  (Przeczytany 1025 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4377
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 324
Odp: Zmiany w trasach zależne od godziny uruchomienia
« dnia: 23 Czerwca 2008, 08:57:31 »
Dobrze by było aby program miał mozliwośc wyboru czas letni/czas zimowy, bo jak przyjdzie listopad lub grudzien to ludzie beda marudzić o to ze o 6 rano lub 17-stej po południu maja jasno. A co do współpracy przy programie, z tym samym spotykam się jesli chodzi o modelowanie. Ludzie tu nie lubią współpracowac. Albo nie chcą współpracowac. To normalne. Oczywiście są i tacy, którzy współpracują ale to mozna policzyć na palcach. Trzeba się do tego przyzwyczaić. Kolego @RA zagłosowałem na opcję "niech zrobi to ktos inny" i teraz wytłumacze mój głos. Otóz pomijając sprawy domowe, czas jaki mam w ciągu dnia dla symka, poświęcam na gorliwe poszukiwanie materiałów do modeli, jakie mam w planie. A wiesz czemu? Bo nikt nie chce lub nie może mi takowych załatwić. A ja napewno nie pojadę do Warszawy tylko po to zeby zrobić komuś en80 lub en94. Szukam i krąże wokół 2 tematów i zamiast coś wymodelować, to poszukuję zródeł danych. A przecież mógłby ktos mnie w tym wyręczyć prawda? A jak już cokolwiek jakimś cudem uda się zrobić, to zaczyna się marudzenie w stylu "brzydkie tekstury" albo "model nie dokladny".

Przepraszam za OT ale może by w końcu warto było poruszyć i ten problem czyli stosunek userów do twurców.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015